Ramka do puzzli 50×70 HEMA Czarne drewno

Podziel się tą stroną!

Ramka do puzzli 50x70 HEMA Czarne drewno - Rozpakuj

Co dokładnie otrzymujesz zamawiając tę ​​ramkę do puzzli HEMA? Jest to układanka o wymiarach 50×70 centymetrów. Rama ma również wymiary 50×70 centymetrów i pasuje idealnie. Zrobiłem film z rozpakowywania listy puzzli HEMA. Obejrzyj wideo:


Jak wygląda front ramki do puzzli HEMA 50x70?

Przód wygląda tak:
Lista-puzzli-50-70-HEMA-puzzle-1000-elementów-przód
Jak widać spodobał mi się kolor czarny jako rama, a materiał to drewno. Nie jest to najładniejsza ramka do puzzli, ale pomyślałam, że pasuje do mojej fotopuzzli, którą zrobiłam. Również dlatego, że nie było drogie, a mianowicie 15 euro (listopad 2020).
Z przodu zobaczysz naklejkę z tekstem „Proszę zdjąć folię przed użyciem”. Nie byłem do końca pewien, co mieli przez to na myśli, ale po otwarciu listy puzzli zrozumiałem. Przez „folię” rozumieją bardzo cienką folię z tworzywa sztucznego, która nadal znajduje się na plastikowej przezroczystej płytce. Prawie go nie widać, ale jeśli go nie usuniesz, „szkło” pozostaje stosunkowo matowe. Więc upewnij się, że go usuniesz! (w przeciwnym razie sprawdź ten film, w którym możesz zobaczyć, jak usuwam tę folię / folię)


Jak wygląda tył ramki do puzzli HEMA 50x70?

Tył ramki puzzli umożliwia powieszenie puzzli w pozycji stojącej lub leżącej. Jest to oczywiście bardzo przydatne. W zależności od tego, czy masz układankę pionową, czy poziomą, możesz użyć tej listy puzzli do obu. Pamiętaj, że jeśli z wielkim trudem umieściłeś swoje puzzle w ramce puzzli, zwróciłeś uwagę na to, gdzie znajdują się wieszaki z tyłu ramki puzzli. W przeciwnym razie musisz powtórzyć cały proces. To jest tył listy puzzli:
układanie puzzli-1000-elementów-tył-600-444

Jak widać na powyższym obrazku, musisz naprawić twardy kartonowy tył ramy puzzli, wyginając żelazne szpilki. Zaleta: to działa ładnie, poręcznie i szybko, ponieważ te żelazne szpilki można wygiąć w mgnieniu oka (musisz mieć trochę gwoździ!). Wada: jeśli chcesz umieścić puzzle wraz z twardym kartonem z powrotem w ramie puzzli, możesz również wygiąć niektóre żelazne kołki do wewnątrz, co mi się przydarzyło tutaj na filmie:


Jaki jest materiał i jakość szklanej płyty ramki do puzzli HEMA 50x70?

Materiał szklanej płyty to tworzywo sztuczne; jest to twardy plastikowy talerz. Więc nie oczekuj jakości szklanej płyty. Wtedy na pewno zapłacisz więcej. Ale myślę, że jakość jest w porządku, też nie psuje się tak szybko. Ale oczywiście bardziej podoba mi się szklany talerz, ale wiedz, że kupiłem tę ramkę do puzzli za 15 euro (listopad 2020). Zauważasz, że twarda plastikowa płytka wygina się, gdy ją trzymasz. Kiedy na nią patrzysz, wydaje się, że otacza ją lekka mgła. Ale tak naprawdę tak nie jest, gdy masz już za sobą swoją łamigłówkę. Wtedy plastikowa / plastikowa płytka jest naprawdę idealnie przezroczysta.


Jakie są rzeczywiste wymiary ramki puzzli HEMA 50x70?

Rzeczywiste wymiary ramy puzzli HEMA to 53 cm wysokości x 73 cm szerokości. W tym obręcz. Granica ma wszędzie szerokość 2 centymetrów. Więc co zostaje ci po obu stronach, jeśli nie uwzględnisz krawędzi:
– szerokość: 73 centymetry – 2 centymetry – 2 centymetry = 69 centymetrów
– wzrost: 53 centymetry – 2 centymetry – 2 centymetry = 49 centymetrów
Więc jeśli masz układankę o szerokości 70 centymetrów i wysokości 50 centymetrów, zobaczysz, że brakuje 1 centymetra ze wszystkich stron układanki. Miej to w pamięci. Pokazując ponownie wymiary ramki puzzli i szerokość krawędzi:
układanie puzzli-1000-elementów-wykonane-600-444


Czy jest passe-partout z ramką do puzzli HEMA 50x70?

Być może nie wszystkim znane passe-partout to granica. Zwykle wykonany z papieru, który znajduje się w ramce puzzli i można go umieścić wokół lub nad puzzlami. Lub jeśli puzzle są za małe do ramki puzzli, możesz na przykład użyć passe-partout jako „białego tła”. W tym drugim przypadku nie zobaczysz na przykład twardej brązowej tektury tylnej ramki puzzli HEMA. Dołączony grubszy papier w czarno-białą kratkę nie służy jako passe=partout.
Nie, nie ma passe-partout z listą puzzli HEMA. Jest więc grubszy arkusz papieru w biało-czarną kratkę, ale musisz go usunąć, kiedy zamierzasz ułożyć puzzle. Ten jest tylko przykładem.


Ta drewniana ramka do puzzli 50x70 jest dostępna w 3 kolorach

Te 3 ramki do puzzli Hema są dostępne w 3 kolorach, a mianowicie: czarno-białym i naturalnym:


O tym dostawcy

Pozycja
Wymiary puzzli 53 x 73 centymetrów
Gruba lista 1,5 centymetrów
Nadaje się do puzzli 50 x 70 centymetrów
Kolor Czarne
Materiał Drewno
Marka HEMA
Rodzaj Prostokąt
EAN 13621043
Szerokość ramki na zdjęcia 53 lub 73 centymetry
Wysokość ramki obrazu 73 lub 53 centymetry
Materiał talerza / szkła Plastikowy przezroczysty talerz
Stojąc czy leżąc? Może zrobić jedno i drugie
Łącznie z passe-partout Nie

Gdzie mogę kupić?

dostawca Cena Do strony internetowej
Hema.nl 17,00 (lipiec 2021) Kup Teraz

Recenzje

Dodaj recenzję
1
2
3
4
5
Wyślij
     
Anulować

Dodaj recenzję

Puzzle 1000 sztuk
Średnia ocena:  
 opinie 1
drzwi Winnice Gerben van op Puzzle 1000 sztuk
Doskonały stosunek jakości do ceny!

Powyższą recenzję napisałem w listopadzie 2020. Ramkę na zdjęcia HEMA kupiłem w sklepie. Za 15 euro. Nie drogie, ale to, czego nie dostajesz, to szklana płyta i bardzo twarde krawędzie ramy. Ale to nie jest mi potrzebne. Jakość to jakość, do której jesteśmy przyzwyczajeni w firmie HEMA. Proste i tanie. Małym mankamentem uznałem żelazne kołki z tyłu do mocowania ramy, które czasem nieprzyjemnie się wyginają. Jednak: doskonała ocena 4 gwiazdek. A moje puzzle ładnie wiszą na ścianie!

Podziel się tą stroną!