Kontakt

Czy Wy też lubicie układanki? Regularnie układaj puzzle lub układaj puzzle w bardzo deszczowy dzień lub w piękny słoneczny dzień 🙂 ?

Nazywam się Gerben van Wijngaarden i w wolnym czasie zapalam łamigłówki. Pokazuję tutaj wszelkiego rodzaju filmy i zdjęcia rzeczy, które lubię w puzzlach lub które przyciągają moją uwagę. Szczególnie zagadki Jana van Haasterena należą do moich ulubionych. Opisuję to, czego sam doświadczyłem, układając puzzle. Mam nadzieję, że również prześlesz lub przejrzysz utworzone przez siebie puzzle. Myślę, że to wspaniała rozrywka po męczącym dniu w pracy, aby się zrelaksować. Czasami jest to rodzaj praktyki ZEN.

Sam wyszukuję wszystko dla tej strony, dla dobra innych łamigłówek, inspiracji lub po prostu pomocy. Czasami dostaję niewielką prowizję, jeśli puzzle są kupowane na innej stronie za pośrednictwem mojej strony; tak jest w przypadku niektórych dostawców. Ale mogę powiedzieć, że ta strona kosztuje mnie znacznie więcej w euro niż przynosi. Ale daje mi zwrot, który uważam za znacznie ważniejszy, a mianowicie powrót w zabawie układania puzzli i samodzielnego tworzenia rzeczy - takich jak instrukcje lub filmy na YouTube.


Pytania lub wskazówka do układanki?


Czy chcesz wysłać do mnie e-maila z pytaniami lub wskazówką dotyczącą układanki, którą powinienem dodać do tej witryny?
Następnie wyślij e-mail do kontakt@Puzzle-1000-pieces.nl

Godziny pracy

Maandag - Vrijdag: 9:00 - 17:00

Zaterdag: 10:00-14:00

Zamknięte w niedziele

W przypadku pytań, kontaktu lub komentarzy

Winnice Gerben van
Róg ulicy 1
7963 AE Wałach