Fotopuzzle Primera 1000 sztuk

W Primera możesz zlecić wykonanie różnych fotopuzzli online. Możesz wybrać jedną z następujących opcji:

  • Ułóż fotopuzzle
  • Przygotuj fotopuzzle składające się z 30 elementów
  • Przygotuj fotopuzzle składające się z 120 elementów
  • Przygotuj fotopuzzle składające się z 500 elementów
  • Przygotuj fotopuzzle składające się z 1000 elementów

Primera fotopuzzle 1000 sztuk

Ponieważ wszystkie puzzle po 1000 elementów pokazuję na tej stronie, zrobiłem fotopuzzle z 1000 elementów online w Primera. Na stronie Primera nie było dla mnie do końca jasne, czy moje zdjęcie znajdzie się również na froncie pudełka, w którym dostarczana jest łamigłówka. Tak jest napisane na ich stronie internetowej „Układanka jest domyślnie dostarczana z obrazem podglądu”. Następnie zadałem to pytanie ich obsłudze klienta i okazuje się, że: „układanka jest dostarczana w torbie, a ta układanka jest dostarczana w pudełku wysyłkowym”. Taka była odpowiedź Działu Obsługi Klienta.

Podziel się tą stroną!

Czas dostawy fotopuzzli Primera

Czas dostawy puzzli Primera wydaje się być błyskawiczny. Mianowicie „Zamówione przed 16.00:XNUMX, dostarczone jutro”. Jestem bardzo ciekawa, czy nam się uda, zobaczymy.


Koszty wysyłki fotopuzzli Primera

Koszty wysyłki pozostają nieznane przez długi czas, jeśli chcesz zamówić fotopuzzle przez ich stronę internetową. Koszty te są znane dopiero na samym końcu procesu składania zamówienia i są następujące:

  • Zamów online z dostawą: 4,95 euro
  • Zamówienie online i odbiór w sklepie kosztuje 1,95

Nadal jestem trochę zdziwiony, że za „odbiór w sklepie” doliczane są koszty przesyłki? Więc pamiętaj, że te koszty się skończą.


Fotopuzzle Primera rabat

Nigdzie nie mogłem znaleźć nic o kodach rabatowych ani ofertach specjalnych w Primera. Obawiam się, że pozycja „rabat” nie jest tutaj problemem.


Recenzja fotopuzzli Primera

Sam zamówiłem tę fotopuzzle, a możesz obejrzeć poniższy film o tym, jak to działa:
VIDEO

Tworzenie i zamawianie fotopuzzli w Primera to wciąż trochę badań. Przygotuj się dobrze, abyś miał już zrobione zdjęcie i pobrał je na swój laptop/komputer/telefon komórkowy.
Wchodzisz do środowiska online Primera, w którym masz różne możliwości wyboru. Masz 3 zakładki w lewym górnym rogu z nazwami: „Projekt”, „Zdjęcie” i „Tekst”.
Wszystkie wybory są same w sobie bardzo miłe, ale oznacza to również więcej opcji, że masz więcej czasu na dokonywanie wszelkiego rodzaju wyborów i że spędzasz więcej czasu na zastanawianiu się, jak to wszystko działa. Powiedziałbym, że każda zaleta ma swoją wadę. Jednej osobie spodoba się te wiele opcji, a drugiej nie. Myślałem, że jest za dużo opcji.
Dzięki projektom do wyboru możesz wybierać spośród wszystkich rodzajów różnych projektów, które oferuje Primera. Możesz nie tylko tworzyć prawdziwe fotopuzzle, ale są też opcje naklejania 1 lub więcej zdjęć na gotowym projekcie. A następnie ponownie wklej do niego niestandardowe teksty. Dzięki projektom do wyboru:
– Kolaż
- Rocznica
- Boże Narodzenie
- Dzień Matki
- Dziadek
- Przepraszam
- Dzień Ojca
- Lato
Na przykład w przypadku „Bożego Narodzenia” możesz wybrać tę opcję:
rsz_1primera-photopuzzle-1000-pieces-christmas
Sam nie lubię tego rodzaju opcji, ale jeśli jest projekt, który Ci się podoba, to oczywiście jest idealny. Jednak możesz też wybrać „najprostszą opcję”, czyli projekt „tylko zdjęcie”:
primera-photo-puzzle-1000-pieces-photo-only
Jak widać, możesz także dodać tekst w polu obok. Podczas dodawania tekstu masz również całkiem sporo opcji, takich jak: kolor tła, rozmiar, czcionka, pochylenie, wyśrodkowanie lub wyrównanie do lewej/prawej.


Plusy i minusy Primera Fotopuzzle 1000 elementów?

Plus:

  • Ogromna ilość opcji przy projektowaniu fotopuzzli (teksty, wiele zdjęć)
  • Duży wybór spośród wielu standardowych wzorów

Min .:


O tym dostawcy

Pozycja
Materiał Super mocna mieszanka kartonowa
Liczba części 1000
Wiek Od 10 lat
Wymiary Szerokość 68 cm, wysokość 44 cm
Przykładowe zdjęcie na pudełku? Nie
Przesyłka 4,95. Odbiór w sklepie kosztuje 1,95
Czas dostawy Zamówione przed 16:00. jutro w domu

Gdzie mogę kupić?

dostawca Cena Do strony internetowej
Primera.nl 34,95 (październik 2020) Kup Teraz

Recenzje

Dodaj recenzję
1
2
3
4
5
Wyślij
     
Anulować

Dodaj recenzję

Puzzle 1000 sztuk
Średnia ocena:  
 opinie 0

Podziel się tą stroną!