Fotopuzzle HEMA 1000 sztuk

Podziel się tą stroną!

W HEMA możesz zlecić wykonanie różnych fotopuzzli online. Do wyboru masz następujące opcje:

 • Mieć puzzle dla dzieci wykonane z drewna z Twoim zdjęciem (12 sztuk)
 • Zrób puzzle dla dzieci w pudełku, to jest rozmiar A3 (12 do 315 sztuk)
 • Puzzle dla dzieci z Twoim zdjęciem w 40 kawałkach lub 117 kawałkach
 • Mieć luksusową fotopuzzle złożoną z 500 elementów
 • Mieć luksusową fotopuzzle złożoną z 1000 elementów

hema-foto-puzzle-1000-sztuk

Ponieważ pokazuję wszystkie 1000-elementowe puzzle na tej stronie, zrobiłem fotopuzzle z 1000 elementów online w HEMA. Jak opisano w HEMA: Luksusowa fotopuzzle. I: nie jest to wyraźnie wspomniane, ale możesz to zobaczyć tylko na obrazku na stronie ze zdjęciem układanki HEMA: Otrzymujesz układankę fotograficzną Ravensburger za pośrednictwem HEMA. Otrzymasz również pudełko z Twoim zdjęciem na froncie, abyś wiedział, która zagadka jest w pudełku. To wygląda tak ładnie i schludnie, zwłaszcza jeśli chcesz to podarować w prezencie! Rozmiar tej układanki to 70 centymetrów szerokości i 50 centymetrów wysokości.


Fotopuzzle HEMA czas dostawy

Czas dostawy jest bardzo opóźniony w tym okresie (październik 2020) ze względu na czas korony. Ale zwykle czas dostawy fotopuzzli to 5 dni roboczych. Teraz dzięki Coronie czas dostawy wynosi 30 dni roboczych. To długi czas dostawy. Zamówiłem go w czasie Corona, więc jestem bardzo ciekawa, jak długo to naprawdę potrwa. Możesz wybrać opcję „Odbiór w sklepie” lub „Dostawa do domu”.
Uwaga: czas dostawy z pewnością nie wynosi 30 dni roboczych, ale 11 dni roboczych. Nie przeszkadza mi to, nie spieszy mi się z układaniem tej układanki.


Fotopuzzle HEMA koszty wysyłki

Jeśli zamierzasz odebrać fotopuzzle w najbliższym sklepie HEMA, oczywiście nie będziesz mieć żadnych kosztów wysyłki. Jeśli masz dostarczoną fotopuzzle w domu, płacisz 4,95 € (październik 2020). Masz także:
– koszty przetwarzania: 1 euro
Zobacz łączne koszty w dalszej części tej strony.


Zdjęcie puzzle HEMA rabat

W zasadzie nie możesz dostać rabatu na fotopuzzle, ale jeśli masz szczęście, możesz skorzystać z kodu rabatowego na miesiąc. W chwili pisania tego tekstu obowiązuje zniżka 10% na zamówienia online od 30 euro w październiku 2020 r. Musisz mieć trochę szczęścia, jeśli zdarzy ci się zamówić w tym miesiącu i możesz skorzystać z tej zniżki.


Zdjęcie puzzle HEMA i nie jesteś zadowolony?

Zaletą jest to, że HEMA daje nawet gwarancję na fotopuzzle, więc jeśli nie jesteś zadowolony, możesz ponownie zrobić tę samą fotopuzzle za darmo. Jeśli HEMA zrobiła zdjęcie, otrzymasz oczywiście nową fotopuzzle za darmo.


Recenzja fotopuzzli HEMA

Sam zamówiłem tę fotopuzzle, a możesz obejrzeć poniższy film o tym, jak to działa:

Wykonanie i zamówienie fotopuzzli jest bardzo proste. Wchodzisz do środowiska online HEMA (fotoservice.hema.nl), gdzie wykonujesz szereg kroków. Wszystko działa bardzo prosto i prosto i powiedziałbym, że jest prawie niemożliwe, aby się pomylić. Przygotuj się dobrze, abyś już zrobił zdjęcie i ściągnął je na swój laptop/komputer/komórkę.
Krótko mówiąc, wykonaj następujące kroki:
1. Ty wybierasz kolor tła
tutaj możesz wybrać spośród 11 kolorów. w porządku, sam nie lubiłem kolorowego tła.
2. Dodaj swoje zdjęcie
Możesz przesłać to zdjęcie z komputera / laptopa / telefonu komórkowego.
Wiele opcji: możesz obracać, zmieniać rozmiar, przesuwać swoje zdjęcie.
3. Dodaj tekst (w razie potrzeby – opcjonalnie)
Skorzystałem z tego, masz rozsądny wybór czcionek i rozmiaru czcionki do wyboru. Jedyną wadą, jaką znalazłem, było to, że nie można było wybrać koloru tła za czcionką, co by ją lepiej wyróżniało. WSKAZÓWKA z HEMA: w związku z wycinaniem fotopuzzli, upewnij się, że Twoje teksty umieszczasz co najmniej 1 centymetr od krawędzi! Ta ważna informacja nie jest wyświetlana bardzo wyraźnie, ale jest wskazana gdzieś w lewym górnym rogu ich edytora za „i” (ikona informacji)
4. Edytuj swoje zdjęcie za pomocą: efektów lub korekty lub przycinania/obracania
Możliwe różne opcje, a wszystko działa bardzo prosto
5. Wybierz zdjęcie poziome lub pionowe
Nadal możesz wybrać poziome lub pionowe zdjęcie puzzli. Moja rada, jako zapalonej układanki: poziome fotopuzzle układają się lepiej, ponieważ przy stojącej fotopuzzlach zawsze musisz sięgać bardziej w górę, gdy układasz puzzle. Zwykle znajdujesz się na dole układanki, a potem zaczynasz zagadki. Nie bez powodu nie publikuje się prawie żadnych stałych łamigłówek.


Co znajduje się w pudełku Photo Puzzle HEMA?

Oczywiście możesz też obejrzeć mój filmik z rozpakowywania, ale na poniższym zdjęciu możesz również zobaczyć, co jest w pudełku:
– 1 plastikowa torba zawierająca elementy puzzli
– również na papierze w plastikowej torbie mały obrazek zdjęcia, które wrzuciłem do mojej fotopuzzli.
hema_photopuzzle_1000_pieces


Fotopuzzle HEMA 1000 sztuk - Rozpakowywanie wideo

Dzisiaj (3 listopada 2020 r.) otrzymałem fotopuzzle HEMA z 1000 sztuk. Zrobiłem też zdjęcie frontu pudełka. Na pudełku znajduje się piękne przykładowe zdjęcie znajdującej się w nim fotopuzzli:
hema-photo-puzzle-1000-piece-box
Naprawdę szybciej niż wskazano na stronie HEMA, tam mówiono o czasie dostawy 30 dni roboczych (!). Fotopuzzle otrzymałem w 11 dni roboczych. Obejrzyj poniższy film z rozpakowywania. Przepraszam za irytującą lampę stołową, która czasami jest na zdjęciu, ale niestety mogę ją rozpakować tylko 1 x
Nagle zobaczyłem też, że zamówiłem fotopuzzle Ravensburgera przez HEMA. Właściwie nie zdawałem sobie z tego sprawy, ponieważ nie podają tego wprost na swojej stronie internetowej.
Jak budowane były koszty?
– sama fotopuzzle: 45 euro
– koszty przetwarzania: 1 euro
– koszty dostawy: 4,95 euro
Razem: 51,45 euro (październik 2020)


Fotopuzzle HEMA 1000 sztuk - Wyjaśnij puzzle na macie puzzle

Następnie rozpakowałem układankę i wyjaśniłem ją na macie do puzzli JUMBO na 1000 sztuk (to jest ta) Mata do puzzli Jumbo Puzzle & Roll Mata do puzzli Rolka do puzzli 1000 | 1500 | 2000 | 3000 sztuk). Obejrzyj film o tym, jak ta fotopuzzle HEMA leży na tej macie do puzzli:


Fotopuzzle HEMA 1000 sztuk - Jaka jest jakość puzzli?

Kiedy poszedłem wyjaśnić zagadkę na macie do puzzli, zauważyłem, że kawałki puzzli są bardzo cienkie. Dużo cieńsze niż te, do których przywykłem z puzzli Jana van Haasterena, są znacznie grubsze. Muszę powiedzieć, że czują się bardzo gładko. Minusem jest to, że dość łatwo odpadają.


Fotopuzzle HEMA 1000 sztuk - zaczynam układać!

Po wyjaśnieniu elementów zacząłem robić fotopuzzle HEMA. Bardzo fajnie, bo udało mi się go spersonalizować, sam się na nim siadam z moją ulubioną zagadką Jana van Haasterena! Zaczęłam układać krawędzie, ale to takie trudne!!!! Łał! Naprawdę muszę układać puzzle kawałek po kawałku, ponieważ wszystkie są w tym samym kolorze. Boję się nawet tego bardzo dużego białego obszaru po prawej stronie mojej układanki, jak długo mi to zajmie? Jeśli więc chcesz podarować komuś taką fotopuzzle w prezencie, zastanów się, jakie zdjęcie wgrasz do fotopuzzli. To było dla mnie trudne i nawet nie mogłem tego rozgryźć z krawędziami… zobacz mój wynik (swoją drogą, ta 1000-elementowa fotopuzzle pasuje dobrze ta mata do puzzli JUMBO):
HEMA-zdjęcie puzzle-krawędzie-ułożone-1

HEMA-zdjęcie puzzle-krawędzie-ułożone-2

Po nieudanej akcji układania krawędzi i tak zacząłem układać resztę puzzli - zakładając, że uda mi się później naprawić krawędzie. Widzisz pierwszy wynik układanki:
HEMA-foto-puzzle-1000-sztuk-start-z-puzzlem
Jak widać mam tę fotopuzzle na Mata puzzle JUMBO wykonana na 1000, 1500, 2000 i 3000 sztuk.

Jak widać, jest to dość trudne, zwłaszcza że wszystkie krawędzie są białe. Nie mogę jeszcze do końca połączyć krawędzi. Puf, wydaje się, że to nie lada zadanie! Zacząłem od najłatwiejszego – to jest układanka z okazji rocznicy autorstwa Jana van Haasterena, którą trzymam – ale w szczególności kilka elementów pudełka jest bardzo niejasnych, co sprawia, że ​​układanie jest dość skomplikowane. Fajnie, że sama też jestem na fotopuzzlach!
hema-foto-puzzle-1000-sztuk-50-szt-600-444

Jestem dość zaawansowany w układaniu fotopuzzli, ale wykonałem najłatwiejszą część i poszło całkiem gładko. Jeśli dajesz komuś fotopuzzle w prezencie, pamiętaj, że nie ma na nim zbyt wielu bezbarwnych obszarów. Jak widać, nadal muszę uzupełnić białe obszary:
hema-foto-puzzle-1000-sztuk-70-szt-600-444

Arrrggghh, to trudne. Opracowałem w tym celu nową technikę układania puzzli, a mianowicie sortuję wszystkie elementy według kształtu, patrz zdjęcie poniżej. To działa całkiem nieźle, ale czasami jest to metoda prób i błędów. Oznacza to, że próbuję każdy kawałek 1 na 1, aby sprawdzić, czy gdzieś pasuje, a następnie próbuję każdy kawałek 1 na 1 w tym samym miejscu. Mnisi pracują! Rozczarowuje mnie. A potem mam jeszcze drugi biały kwadrat do zrobienia…….
hema-foto-puzzle-puzzle-po-kawałkach-600-800

Doszedłem do ostatniego białego kawałka. Muszę powiedzieć, że zajęło mi to trochę czasu, biorąc pod uwagę, jak szybko udało mi się ułożyć resztę tej fotopuzzli. Śledziłam mój całkowity czas, bardzo ciekawa, jak długo to w sumie potrwa. Ale to jest takie trudne i czasami bardzo frustrujące.
hema-foto-puzzle-1000-sztuk-85-szt-off-600-444

I wreszcie się skończyło, ale cóż za robota!!! Nie daj się zwieść obszarom składającym się z 1 koloru:
HEMA-foto-puzzle-1000-sztuk-tylko-puzzle-wykończone


Ile czasu zajęło mi ułożenie 1000-elementowej fotopuzzli HEMA?

Zawsze zapisuję czas spędzony na układaniu puzzli z 1000 elementów. Średnio to 8 godzin. Niektóre łatwe łamigłówki zajmują mi 6 godzin, trudniejsze 9 godzin. Śledziłem również czas tworzenia tej fotopuzzli, ale zajęło mi to dużo czasu, aby pracować nad tymi białymi kawałkami. To już prawie nie było zagadkowe, ale więcej prób i błędów i dopasowania kawałek po kawałku. Byłem bardzo rozczarowany. Więc zanim podarujesz komuś taką zagadkę w prezencie, podziękuj.
Ale mój czas:

 • Wyjaśnienie puzzli na macie do puzzli: 20 minut
 • Układanie obrzeży: 40 minut. Zwykle robię to krócej, ale znowu tutaj: te bardzo trudne krawędzie!
 • Układanie reszty puzzli: 12,5 godziny
 • Całkowity czas spędzony na tej fotopuzzle: 13,5 godziny !!

Ale z niezłym rezultatem


Plusy i minusy HEMA Photo Puzzle 1000 sztuk?

Plus:

 • Edytor zdjęć online HEMA działa bardzo łatwo i prosto
 • Aby zrobić fotopuzzle miałem wystarczająco dużo opcji modyfikacji
 • Świetna jakość puzzli
 • Tworzenie i zamawianie online działa bardzo szybko. W zasadzie wszystko skończysz w ciągu 5-10 minut

Min .:

 • Czas realizacji jest nieco długi: w moim przypadku 11 dni roboczych
 • NB: jakość puzzli powyżej jako plus: tylko, że elementy puzzli są dość cienkie
 • Wyobrażam sobie, że niektórzy ludzie mogą chcieć większego wyboru w opcjach edytora. Na przykład większy wybór czcionek lub kolorów tła. W moim przypadku brakowało mi wyboru koloru tła, kiedy zamierzałem dodać tekst
 • Może drogo? Moje koszty wyniosły 45,00 euro plus 4,95 euro koszty wysyłki, co daje w sumie około 50 euro za fotopuzzle.

O tym dostawcy

Pozycja
Materiał karton
Liczba części 1000
Wiek Od 12 lat
Wymiary 70 cm szerokości i 50 cm wysokości
Przykładowe zdjęcie na pudełku? Ja
Przesyłka Tak 4,95
Czas dostawy Zwykle 5 dni roboczych. Teraz (Corona): 11 dni roboczych

Gdzie mogę kupić?

dostawca Cena Do strony internetowej
Hema.nl 51,45 (październik 2020) Kup Teraz

Recenzje

Dodaj recenzję
1
2
3
4
5
Wyślij
     
Anulować

Dodaj recenzję

Puzzle 1000 sztuk
Średnia ocena:  
 opinie 1
drzwi Winnice Gerben van op Puzzle 1000 sztuk
Cienki!

Napisałem powyższą recenzję (listopad 2020). Bardzo podobała mi się ta fotopuzzle HEMA. Zwłaszcza biorąc pod uwagę cały proces, od tworzenia online po samą układankę. Jedyny mały minus (dziś 4 gwiazdki zamiast 5) to bardzo lekkie puzzle. Przywykłem do grubszych i cięższych. Wszystko inne w porządku, doskonała jakość druku, do której przywykłeś z HEMA!

Podziel się tą stroną!