Największa na świecie łamigłówka do kupienia – Grafika Puzzle „Podróż przez sztukę” – 54.000 XNUMX sztuk

Podziel się tą stroną!

Więcej o tej układance składającej się z 54000 XNUMX elementów - „Podróż przez sztukę”

To największe puzzle na świecie, jakie możesz kupić! To nie jest największa układanka na świecie, jaką kiedykolwiek stworzono. Ten rekord świata należy do sieci supermarketów Albert Heijn.

Ta łamigłówka to podróż po świecie sztuki. Zobaczysz ponad 50 obrazów różnych artystów, od van Gogha po Klimta, od Arcimboldo po Brueghela, od Moneta po Leonarda da Vinci, a także Mona Lisę. Układasz puzzle ludzi oglądających galerię najsłynniejszych obrazów. Zawsze kładziesz 1 obraz, a potem kładziesz go na innym. Tworzy to 1 bardzo dużą układankę.
Aby zachęcić Cię do odwiedzenia muzeów, w których eksponowane są oryginalne dzieła sztuki, puzzle są dostarczane w prawdziwej walizce podróżnej: po ułożeniu puzzli możesz zwiedzać oryginalne obrazy na całym świecie… w 100-litrowej walizce! Tak naprawdę dostajesz w domu walizkę o pojemności 100 litrów.
Ta łamigłówka została opublikowana 27 sierpnia 2020 r. i jest (pomimo prawie 500 euro) bardzo poszukiwana i często jest wyprzedana. Ta łamigłówka jest sprzedawana w 26 krajach.


Co jest w pudełku - Podróż przez sztukę?

Pudełko zawiera 29 plakatów:
– 27 plakatów przedstawiających poszczególne części układanki,
– 1 panoramiczny plakat przedstawia całą układankę i
– 1 plakat przedstawia tytuły i nazwiska różnych dzieł sztuki i artystów.


Jak duża jest ta zagadka?

Wymiary tej układanki to 8,6 metra x 2,0 metra. Jeśli zamierzasz to zrobić, upewnij się, że masz gdzieś wystarczająco dużo miejsca. I że masz dobrą powierzchnię do układania puzzli. Wymiary wszelkiego rodzaju innych puzzli możesz przeczytać na mojej stronie 'Puzzle z wymiarami".


Ile czasu zajmie Ci ułożenie tej układanki?

Nigdzie nie ma informacji, ile czasu zajmuje ułożenie puzzli składających się z 54000 elementów. Jeśli spojrzę, ile czasu zajmuje mi ułożenie puzzli Jana van Haasterena składających się z 1000 elementów, to średnio 8 godzin (przeczytaj również szczegółowe informacje na mojej stronie 'Ile czasu zajmuje Ci ułożenie puzzli składających się z 1000 elementów?'). Załóżmy, że robisz 8 godzin * 54 (ponieważ układasz około 8x układankę z 1000 elementów) = 432 godziny. Ale: to dość prosta zagadka. Teraz wiem, że układanie puzzli składających się z 42000 500 elementów zajmuje około XNUMX godzin. Więc: Powiedziałbym, że ta układanka złożona z 54000 650 elementów zajmie ci około XNUMX godzin. wyłączony……..


Kilka filmów na rozgrzewkę!

1. Imię i nazwisko: Peter Schubert (52 l.) – marzec 2021 r. – z Hallendorf (Niemcy)
Samodzielne ułożenie tej układanki zajęło mu 4,5 miesiąca. Pracował nad nim sam i każdego dnia w tygodniu poświęcał na to od 4 do 5 godzin (od poniedziałku do piątku). A potem też 1x w weekend (sobota lub niedziela) 12-14 godz.

Jednak: Peter chciał, aby ten rekord został zapisany w Księdze Rekordów Guinnessa. Ale – brakowało mu 1 sztuki! Nie, koszmar każdego puzzlera. Chodził wszędzie, nawet w odkurzaczu, ale kawałków tam nie było. Następnie zadzwonił do producenta puzzli (Grafika) i otrzymał ostatnie elementy. Możesz to zobaczyć na tym filmie:

Chcesz zobaczyć mnóstwo zdjęć i przeczytać całą historię Petera Schuberta? Następnie przejrzyj tę witrynę


O tym dostawcy

Pozycja
EAN 3663384509445
Kod producenta Grafika-T-00944
Marka Grafika
Liczba części 54.000
Wiek 12 Rok
Waga 26 funta

Gdzie mogę kupić?

dostawca Cena Do strony internetowej
Puzzlemania.nl 470,00 (2021 września) Kup Teraz
Bol.com Nieznany (wrzesień 2021) Kup Teraz

Recenzje

Dodaj recenzję
1
2
3
4
5
Wyślij
     
Anulować

Dodaj recenzję

Puzzle 1000 sztuk
Średnia ocena:  
 opinie 0

Podziel się tą stroną!