Największa układanka na świecie Kodak – 51.300 XNUMX sztuk

Podziel się tą stroną!

Więcej o tej układance Kodak składającej się z 51300 elementów

Ta układanka zawiera 27 pięknych zdjęć, 27 cudów świata. A potem trzeba pomyśleć o budynkach. Kodak był oczywiście pierwotnie „zdjęciami i twórcą filmu”; Wikipedia opisuje Kodaka jako „Kodak to amerykańska międzynarodowa firma pochodzenia, która działa w branży fotograficznej i filmowej od końca XIX wieku„. Wszystkie 27 cudów świata na puzzlach to wszystkie zdjęcia wykonane przez profesjonalnych fotografów. Nazwa na pudełku to również „Największa układanka na świecie”, ale już tak nie jest. To dlatego, że to54.000 XNUMX sztuk: podróż przez sztukę grafiki".

7 cudów świata: czy one również wchodzą w skład układanki?

TAk! 7 cudów świata to lista 7 wyjątkowych budynków:

  1. Chichen Itza w Meksyku
  2. Cristo Redentor w Brazylii
  3. Wielki Mur Chiński w Chinach
  4. Machu Picchu w Peru
  5. Cliff Dwellings Petra w Jordanii
  6. Tadż Mahal w Indiach
  7. Koloseum we Włoszech

Oprócz 7 cudów świata znajdziesz również np.: Górę Fudżi, Zamek Neuschwanstein (tak, van ta mata do układania puzzli!), panoramę Nowego Jorku, koralowce Wielkiej Rafy Koralowej (Australia), Koloseum, Wielki Mur Chiński, Taj Mahal, Tower Bridge, Wieżę Eiffla.


Co znajduje się w pudełku tej układanki firmy Kodak?

W zestawie:
1. Trzy kartonowe pudełka zawierające 9 plastikowych torebek zawierających układankę
To w sumie 27 toreb z puzzlami po 1900 sztuk każda. Jeśli naprawdę chcesz sobie utrudnić i NAPRAWDĘ chcesz układać puzzle, mieszasz te wszystkie 27 toreb z kawałkami. To staje się dużo trudniejsze. Więc to, co faktycznie robisz, to 27 razy ułożyć puzzle z 1900 elementów i ostatecznie złożyć te 27 puzzli razem. Abyś miał tę jedną bardzo dużą układankę złożoną z 51300 elementów. Ale tak właśnie zawsze jest z tymi bardzo dużymi łamigłówkami wśród światowych rekordów największych puzzli w historii.
2. Instrukcje
Obejmuje to takie rzeczy, jak „nie sklejaj układanki”, „co zrobić, jeśli brakuje ci elementu” lub „opis cudów świata – który jest który”.
3. Plakat
Ten plakat jest naprawdę mały i właściwie spodziewałbyś się po nim więcej, zwłaszcza jeśli podejmiesz się potwornej pracy polegającej na kilkuset godzinach układania zagadek ... .. ale: jest 1 plakat ze wszystkimi puzzlami z obrazkiem. Jednak obrazy każdej układanki są tak małe, jak obrazy na pudełku układanki. I to w przypadku puzzli składających się z prawie 2000 elementów. To naprawdę nie jest miłe. Z pewnością oczekujesz od tego czegoś więcej. W każdym razie bądź przygotowany, powiedziałbym, kiedy zaczynasz.

Film z unboxingu!

Na szczęście jest też film z rozpakowywania tej największej układanki Kodaka (przez Maxine Królowa puzzli):


Jak duża jest ta zagadka?

Wymiary: 8,7 metra x 1,9 metra. Jeśli zamierzasz to zrobić, upewnij się, że masz gdzieś wystarczająco dużo miejsca. I że masz dobrą powierzchnię do układania puzzli. Wymiary wszelkiego rodzaju innych puzzli możesz przeczytać na mojej stronie 'Puzzle z wymiarami".


Ile czasu zajmie Ci ułożenie tej układanki?

Nigdzie nie ma informacji, ile czasu zajmuje ułożenie puzzli składających się z 51300 elementów. Jeśli spojrzę, ile czasu zajmuje mi ułożenie puzzli Jana van Haasterena składających się z 1000 elementów, to średnio 8 godzin (przeczytaj również szczegółowe informacje na mojej stronie 'Ile czasu zajmuje Ci ułożenie puzzli składających się z 1000 elementów?'). Załóżmy, że robisz 8 godzin * 51 (ponieważ układasz około 8x układankę z 1000 elementów) = 408 godzin. Ale: to dość prosta zagadka. Teraz wiem, że układanie puzzli składających się z 42000 500 elementów zajmuje około XNUMX godzin. Więc: Powiedziałbym, że ta układanka złożona z 51300 600 elementów zajmie ci około XNUMX godzin. wyłączony……..


Kilka filmów na rozgrzewkę!

Tylko zagadka Kopenhaga – 1 z 27 puzzli

Ta pani robi puzzle kopenhaskie tylko z „Największej układanki na świecie” firmy Kodak:


Gdzie można je kupić?

Trudno je kupić, przynajmniej nie na przykład na Bol.com lub Amazon.nl. Jest za pośrednictwem Amazon.com (ale jest tam wyprzedany lub „Obecnie niedostępny”). Jeśli przejdziesz przez stronę internetową Kodak sam surfuje, wchodzisz na stronę internetową cra-z-artshop.com, a tam można go zamówić za 599 dolarów, czyli około 505 euro (wrzesień 2021). Jednak wypełniłem formularz zamówienia na tej stronie internetowej i wysyłają tylko do Ameryki lub Kanady.
Nie zapomnij o kosztach wysyłki, ponieważ ta układanka waży około 18,5 kilograma!


O tym dostawcy

Pozycja
EAN Nieznany
Kod producenta 8950ZZ
Marka kodak
Liczba części 51.300
Wiek Od 12 lat
Waga 18,5 funta

Gdzie mogę kupić?

dostawca Cena Do strony internetowej
Amazon.com Nieznany (wrzesień 2021) Kup Teraz
Seriouspuzzles.com 569.95 $ (wrzesień 2021) Kup Teraz
Cra-z-artshop.com 599.00 $ (wrzesień 2021) Kup Teraz
Walmart.com 430.00 $ (wrzesień 2021) Kup Teraz

Recenzje

Dodaj recenzję
1
2
3
4
5
Wyślij
     
Anulować

Dodaj recenzję

Puzzle 1000 sztuk
Średnia ocena:  
 opinie 0

Podziel się tą stroną!