Maty puzzle Kruidvat

Maty puzzle firmy Kruidvat charakteryzują się niską ceną. Kruidvat jest oczywiście znany z ogólnie niskich cen wszystkich swoich produktów. Kruidvat obecnie (grudzień 2020) sprzedaje dwa rodzaje mat do puzzli, a mianowicie:
1. King Puzzle Mat Rolka puzzli 1000 sztuk, w tym Puzzle Neuschwanstein (Przeczytaj moją recenzję tej maty do układania puzzli)
King-puzzle-mata-puzzle-roll-1000-pieces-puzzle-puzzle-mat-neuschwanstein-only-box-2-1
2. Mata do puzzli Clementoni (Przeczytaj moją recenzję tej maty do układania puzzli)

Więcej o tych dwóch matach puzzli

Obie maty puzzle to prawdziwe, dobrze znane zielone maty filcowe. W obu przypadkach owijasz zieloną matę filcową wokół twardych kartonowych tub. Dużą zaletą jest to, że te dwie maty puzzli są niewiarygodnie tanie, a z 1 matą puzzli otrzymujesz nawet puzzle, o których czytałem, że jakość tych puzzli pozostawia wiele do życzenia. Więc bądź przygotowany przed zakupem lub nie bądź rozczarowany, jeśli kupiłeś - wiedz również, że kupujesz matę do układania puzzli z puzzlami za bardzo małe pieniądze! Istnieją różnice zarówno pod względem wymiarów, jak i liczby puzzli, które można umieścić na obu matach puzzli. Poniżej opisałem te różnice.

Mata do puzzli King

Rozmiar tej maty do układania puzzli to 1,29 centymetra szerokości i 65 centymetrów wysokości. Wskazano, że ta mata do puzzli może być używana do układania puzzli do 1500 elementów. Zgadza się. Ponieważ jeden standardowy rozmiar puzzli 1500 elementów ma 90 centymetrów szerokości i 60 centymetrów wysokości, a puzzle składające się z 1000 elementów ma 68 centymetrów szerokości i 49 centymetrów wysokości.
Pamiętaj jednak, że nie będziesz w stanie zwinąć wszystkich 1000 lub 1500 elementów w macie puzzli; i nie ma większego sensu układanie puzzli na macie puzzli podczas układania puzzli; następnie musisz umieścić je wokół swojej maty do układania puzzli. Zobacz moje wyjaśnienie na ten temat poniżej.
Przeczytaj moją recenzję tej maty do układania puzzli

Mata do puzzli Clementoni

Rozmiar tej maty do układania puzzli to 105 centymetrów szerokości i 78 centymetrów wysokości. Wskazano, że ta mata do układania puzzli może być używana do układania puzzli do 2000 elementów. Zgadza się. Ponieważ jeden standardowy rozmiar puzzli 2000 elementów ma 98 centymetrów szerokości i 68 centymetrów wysokości, a puzzle składające się z 1500 elementów ma 90 centymetrów szerokości i 60 centymetrów wysokości.
Pamiętaj jednak, że nie będziesz w stanie zwinąć wszystkich 1000 lub 1500 elementów w macie puzzli. Zobacz moje wyjaśnienie na ten temat poniżej.
Przeczytaj moją recenzję tej maty do układania puzzli

Którą matę do puzzli Kruidvat wybrać?

Trudno jest każdemu polecić odpowiedni rozmiar maty do układania puzzli. Bo tego właśnie chcesz. Jak opisałem na stroniejak działa mata do układania puzzli', to zależy od tego, co każdy lubi układać puzzle. Dla wygody zakładam puzzle 1000 elementów i że do tego potrzebna jest mata do układania puzzli. Masz tutaj dwie opcje:
1. Znajdujesz to NIET przepraszam, jeśli wszystkie elementy układanki NIE mieszczą się na macie układanki – i przeczytaj moje wyjaśnienie i porady poniżej (!)
Wyglądałoby to tak, na przykład:
mata-puzzle-jumbo-puzzle-roll-puzzle-mata-puzzle-roll-500-do-1500-elementów
2. Znajdujesz to WEL przepraszam, jeśli wszystkie elementy układanki NIE mieszczą się na macie układanki – i przeczytaj moje wyjaśnienie i porady poniżej (!)
Na przykład wygląda to tak - upewniasz się, że Twoja mata do układania puzzli jest wystarczająco duża, aby pomieścić WSZYSTKIE 1000 elementów:
Puzzle-1000-elementów-Jan-van-Haasteren-Eurowizja-Songfestival-puzzle-elementy-wyjaśnione-i-pudełko

Dobór maty puzzli do sytuacji: „1. Znalazłeś to NIET źle, jeśli wszystkie elementy układanki NIE mieszczą się na macie układanki”
W takim przypadku możesz kupić obie maty do puzzli, które oferuje Kruidvat:
1. King Puzzle Mat Puzzle Roll 1000 sztuk, w tym Puzzle Neuschwanstein
2. Mata do puzzli Clementoni
Maksymalne wymiary to na przykład 117 centymetrów (długość) x 66 centymetrów (wysokość). Jeśli wybierzesz te wymiary maty puzzli, nie wszystkie 1000 elementów zmieści się na macie puzzli! Z pewnością możesz ułożyć puzzle składające się z 1000 elementów na swojej macie do puzzli, nie ma problemu. Działa bardzo dobrze. Jednak w tym przypadku nie będziesz miał nic przeciwko, jeśli zwiniesz swoją układankę w macie układanki, że NIE możesz zwinąć większości swoich puzzli w macie układanki. Następnie wkładasz je z powrotem do pudełka (lub tac do sortowania puzzli) i musisz ponownie wyjaśnić te elementy układanki (odwrócić je), jeśli chcesz ponownie zacząć układać puzzle i ponownie rozwinąć matę puzzli. Jeśli nie masz nic przeciwko, do układanki składającej się z 1000 elementów będziesz potrzebować maty do układania puzzli o maksymalnych wymiarach 117 centymetrów (długość) x 66 centymetrów (wysokość).

Dobór maty puzzli do sytuacji: „2. Znalazłeś to WEL źle, jeśli wszystkie elementy układanki NIE mieszczą się na macie układanki”
W takim przypadku odradzam kupowanie w Kruidvat, ponieważ taka mata do układania puzzli ma minimalny rozmiar 152 centymetry (długość) x 100 centymetrów (wysokość). Do moich puzzli składających się z 1000 elementów mam matę do układania puzzli o szerokości 160 centymetrów i wysokości 90 centymetrów. Bardzo ładne, daje trochę dodatkowej przestrzeni (sprawdź tę dodatkową przestrzeń i zobacz, jak na takiej macie puzzle układa się puzzle 1000 elementów) Jeśli kupisz matę do puzzli w tym rozmiarze, wszystkie Twoje 1000 elementów z pewnością się na niej zmieszczą! Więc kiedy zwijasz swoją matę puzzli, naprawdę zwijasz wszystkie swoje 1000 elementów w matę puzzli, a następnym razem, gdy będziesz chciał ponownie ułożyć puzzle, natychmiast rozwiniesz kawałki, gdy rozwiniesz matę puzzli. Ideał. Jeśli chciałbyś taką sytuację, wybierz matę puzzli o wymiarach co najmniej 152 centymetry (długość) x 100 centymetrów (wysokość). Na przykład możesz kupić:
Mata do puzzli Jumbo 'Puzzle & Roll Mata do puzzli Rolka do puzzli 1000 | 1500 | 2000 | 3000 sztuk