King 'Amsterdam King's Day' 1000 sztuk

król


Jeśli szukasz puzzli King 1000 elementów 'Dzień Króla' | Dzień Króla”, to jest to:
king-puzzle-1000-pieces-day-king-day-kingsday-box
Willem Alexander i Maxima są przedstawieni w lewym dolnym rogu układanki. Nie mogłem odgadnąć, z którego roku pochodzi ta zagadka. Nie jest to również wspomniane na stronie internetowej Kinga ani na pudełku z puzzlami.

Podziel się tą stroną!

Na co się natkniesz, układając tę ​​królewską układankę?

Układam układankę na macie do układania puzzli, aby móc ją przechować w międzyczasie, puzzle w salonie nie zawsze są pod ręką. Odwróciłem kawałki układanki i położyłem je na macie układanki. Nie sortowałem według kolorów. Powinno to wyglądać tak, gotowe do pracy:
king-puzzle-king-s-day-1000-pieces-on-puzzle-mata-1
EN
king-puzzle-1000-pieces-king-s-day-kings-day-ready-to-start

Następnie zacząłem układać krawędzie, a następnie położyłem dużą część nieba. A więc mój początek wyglądał tak:
king-puzzle-1000-pieces-king-s-day-kingsday-prawie gotowe

Duża czarna łódź na wodzie z żółtą krawędzią była również łatwa do ułożenia, więc zebrałem i ułożyłem te elementy. Potem położyłem domy w Amsterdamie, ale to było bardzo trudne, wyglądają bardzo podobnie! W pewnym momencie zawsze chwytałem drzwi za każdy element do ułożenia, ale nawet to było czasem trudne do znalezienia! Wszystkie są bardzo małymi obrazkami. Zaletą tej układanki jest to, że robisz duże postępy, nie jest to zbyt trudne. Ale istnieje wiele obrazów, które są bardzo podobne.


Co ciekawego znalazłem w puzzlach King 1000 elementów 'King's Day' | Dzień Króla”

Poniżej wyjaśniłem kilka godnych uwagi i/lub trudnych elementów. Natknąłem się na to podczas układania puzzli. Albo podobały mi się elementy układanki, ale przede wszystkim elementy poniżej były dla mnie trudne podczas układania tej układanki. Czytaj dalej i zobacz, na co wpadłem!


Efektowny przedmiot z puzzlami King 1000 elementów „Dzień Króla” | King's Day' - Gwiaździste deszcze

Deszcze gwiazd były bardzo trudne, tak naprawdę nie można było rozróżnić, które elementy należą do której gwiazdy. Masz 1 gwiazdkę w prawym górnym rogu i 2x mniejszą gwiazdę poniżej.

king-puzzle-1000-pieces-king-s-day-kingsday-star rain


Efektowny przedmiot z puzzlami King 1000 elementów „Dzień Króla” | Dzień Króla” - Latarnie

W tej układance są aż cztery latarnie! Czasami te latarnie są tak małe, że nawet nie rozpoznajesz latarni na kawałkach. Jest to również utrudnione, ponieważ na latarniach są ptaki. W tej układance jest też więcej ptaków…..

king-puzzle-1000-pieces-king-s-day-kingsday-latarnia-słupki


Efektowny przedmiot z puzzlami King 1000 elementów „Dzień Króla” | Dzień Króla” - Długi Kamienny Most

Długi kamienny most umieściłem dopiero na końcu układanki. Te kawałki były dla mnie bardzo trudne, ponieważ są bardzo podobne. Ponadto ten most jest nadal bardzo długi i przebiega przez całą układankę. Właśnie założyłem ten ostatni.

king-puzzle-1000-pieces-king-s-day-kings-day-long-stone-bridge


Efektowny przedmiot z puzzlami King 1000 elementów „Dzień Króla” | King's Day” - wiele holenderskich flag

Na puzzlach widać wiele holenderskich flag. W pewnym momencie zebrałem wszystkie elementy valgów razem, a następnie zacząłem układać flagi. Dopiero później udało mi się ułożyć flagi w odpowiednich miejscach układanki.Nie policzyłem ich dokładnie, ale myślę, że na układance jest około 30 flag.

king-puzzle-1000-pieces-king-s-day-kingsday-dutch-flags


Efektowny przedmiot z puzzlami King 1000 elementów „Dzień Króla” | King's Day' - Wiele domów w Amsterdamie

Rozsądnie na początku układanki umieściłem amsterdamskie domy, ale dopiero pod koniec układanki udało mi się je dokończyć. Bardzo trudno jest zobaczyć, które okna należą do którego domu. To wszystko też jest bardzo małe. Ale ostatecznie wykonalne!

king-puzzle-1000-pieces-king-s-day-kingsday-amsterdam-houses


Efektowny przedmiot z puzzlami King 1000 elementów „Dzień Króla” | Dzień Króla” - Wszyscy ludzie na szczycie mostu

Wielu ludzi i rysowanych bardzo małych to wszyscy ludzie na moście w Amsterdamie. Mają piękny Dzień Królowej i czasami są ubrane wyjątkowo. I widać, że świetnie się bawią!

król-puzzle-1000-elementów-dzień-króla-dzień-królów-wielu-ludzi-na-moście


Jak duży jest król puzzle Dzień Króla | Dzień Króla 1000 sztuk?

Układanka ma wymiary 68 centymetrów (szerokość) na 49 centymetrów (wysokość). To właściwie standardowy rozmiar puzzli składających się z 1000 elementów.


Ile czasu zajmuje Ci ułożenie puzzli Król Dzień Króla | Dzień Króla 1000 sztuk?

Ułożyłem układankę Kinga na temat Dnia Króla w Amsterdamie sam. Ułożyłem zagadkę w ciągu kilku dni. Zacząłem od ułożenia wszystkich puzzli na macie puzzli (mata puzzli ma wymiary 1,60 metra (szerokość) na 90 centymetrów wysokości - jest to mata puzzli Jumbo).

Te elementy nie są posortowane według koloru, ale po prostu ułożone, a potem zacząłem układać krawędzie. Z czasem układanka wyglądałaby tak:
king-puzzle-1000-pieces-king-s-day-kingsday-prawie gotowe

Ostatecznie zajęło mi to 13 godzin. Zawsze śledziłem czas, kiedy byłem tym zajęty. Układankę wykonałam w kwietniu 2020 roku.
W międzyczasie zwinęliśmy go jeszcze kilka razy w matę do puzzli:

I oczywiście wycofane:


O King Puzzle

logo_king_blue
„King International, wyjątkowy producent puzzli i gier planszowych, ma swoją siedzibę w Zaandam w Holandii i inspiruje nas piękna stara fabryka czekolady, w której mieści się nasze biuro. Większość naszych produktów jest wytwarzana w naszej fabryce w Holandii.

Od 1970 roku sprzedajemy gry planszowe i puzzle klientom w całej Europie. Dlatego koncentrujemy się na zapewnieniu maksymalnej satysfakcji klienta, zawsze tworząc zaskakujące linie wysokiej jakości z idealną równowagą między atrakcyjną ceną a najwyższą jakością. Na każdym etapie naszego procesu produkcyjnego działamy z myślą o dzieciach i ich rodzicach, aby tworzyć produkty, które mają znaczenie. Zabawa, emocje i umiejętności uczenia się to słowa kluczowe w tym procesie, aby stworzyć doskonałą jakość czasu dla rodzin.

Wierzymy w udostępnianie wspaniałych produktów szerokiej publiczności i pomaganie dzieciom i dorosłym w dobrej zabawie. Praca z entuzjastycznym i kreatywnym zespołem, który urzeczywistnia oczekiwania i ambicje dzisiejszych dzieci i dorosłych”.
(Źródło: strona internetowa Kinginternational'O nas”)


King 'Amsterdam Koningsdag' 1000 sztuk - gdzie kupić?

dostawca Cena Do strony internetowej
Blokker.nl Nieznany Kup Teraz
Bol.com 8,39 (maj 2020) Kup Teraz
Vidaxl.nl 20,91 (maj 2020) Kup Teraz
Toychamp.nl 5,99 (maj 2020) Kup Teraz
Puzzlediscounter.nl 8,27 (maj 2020) Kup Teraz
Gamesstad.nl 19,95 (maj 2020) Kup Teraz
Rilex.nl 14,53 (maj 2020) Kup Teraz

King 'Amsterdam King's Day' 1000 sztuk - Dane techniczne

EAN 8710125051321
Numer układanki 05132
Rodzaj produktu Układanka
Materiał karton
Znak rozpoznawczy CE
Liczba części 1000
Grupa docelowa Dzieci i dorośli
Wiek Od 10 lat
Temat puzzli Kreskówka / rysunek
Waga 600 gram
Marka Międzynarodowy Król
Kolor Wiele / różnorodne

Recenzje o tej układance

Dodaj recenzję
1
2
3
4
5
Wyślij
     
Anulować

Dodaj recenzję

Puzzle 1000 sztuk
Średnia ocena:  
 opinie 2
drzwi i.tlące się op Puzzle 1000 sztuk
zabawna łamigłówka

zabawna łamigłówka była wyzwaniem, ponieważ wiele elementów wygląda podobnie. Szkoda, że ​​zabrakło 2 sztuk. nigdy nie doświadczyłem!

drzwi Winnice Gerben van op Puzzle 1000 sztuk
Miło!

Napisałem powyższą recenzję o puzzlach King's King's Day. Ładne puzzle do ułożenia, ale trudne. Wiele drobnych szczegółów. Zajęło mi to dużo czasu i czasami frustrowało mnie to, że nie radziłeś sobie z puzzlami, coś w rodzaju puzzli? Że naprawdę trzeba się na chwilę zatrzymać i wrócić później do puzzli. Ale nie przeszkadza mi to, to tylko wyzwanie. Super, że chodzi o Dzień Króla. Dla mnie 4 na 5 gwiazdek!

Zrobiłeś tę zagadkę? Prześlij swoje zdjęcie + ewentualnie tekst

Jeśli stworzyłeś tę łamigłówkę, prześlij nam swoją łamigłówkę, w tym tekst, w jaki sposób ją znalazłeś.

Ci łamigłówka już ułożyli tę łamigłówkę

  • 28 października 2021
    -
    Nelly heyden - Rzeczywiście, trudna zagadka, nie rozumiem, dlaczego położyli te głowy na przykładzie, a co gorsza, kawałek zniknął, gdy był gotowy

Podziel się tą stroną!