Folder z puzzlami Jumbo Portapuzzle Deluxe – 1000 sztuk

Podziel się tą stroną!

O etui na puzzle Jumbo Deluxe Puzzle Folder 1000 sztuk

Kupiłem ten Jumbo Puzzle Case Deluxe 1000 Pieces Puzzle Folder za 36,99 euro w grudniu 2020 r. za pośrednictwem Bol.com. Folder puzzli ma rozmiar
– 79 centymetrów szerokości i
– wysokość 54 cm.
Samo opakowanie informuje, że folder puzzli:
– ma 73 centymetry szerokości i
– 51 centymetrów wysokości,
jednak jest napisane „w przybliżeniu”:
Jumbo Portapuzzle Deluxe Puzzle Folder Małe rozmiary zdjęć Puzzle
Jeśli dokładnie to zmierzysz, co zrobiłem na poniższym filmie z rozpakowywania, to wymiary folderu z puzzlami są znacznie większe. Czy pasują tu puzzle składające się z 500 lub 1000 elementów? Tak, standardowe wymiary tych dwóch rozmiarów puzzli to:
– puzzle 1000 elementów = 68 cm szerokości i 49 cm wysokości
– puzzle 500 elementów = 49 cm szerokości i 35 cm wysokości
Wymiary puzzli Ravensburger liczących 1000 elementów również mieszczą się w tym folderze z puzzlami, ponieważ te wymiary to:
– puzzle 1000 elementów = 70 cm szerokości i 50 cm wysokości
Uwaga: czy to pasuje do układanki składającej się z 1500 elementów? Nie, ponieważ wymiary układanki składającej się z 1500 elementów to:
– 90 szerokości i 60 centymetrów wysokości (JvH i Wasgij) ((ten folder puzzli ma 79 szerokości i 54 wysokości))
– 80 szerokości i 60 centymetrów wysokości (Ravensburger) ((ten folder puzzli ma 79 szerokości i 54 wysokości))
Chcesz poznać wymiary lub rozmiary wszystkich puzzli ze wszystkich elementów? Następnie zobacz moją stronę 'puzzle wielkości"


Co znajduje się w pudełku Jumbo Portapuzzle Deluxe Puzzle Folder 1000 sztuk

To, co jest w pudełku, nie jest tak ekscytujące, a mianowicie 1 folder puzzli Jumbo:
Jumbo-Portapuzzle-Deluxe-Puzzle folder-zdjęcie-top-z-okładką

Jumbo-Portapuzzle-Deluxe-Puzzle-map-picture-powyżej
Jeśli jednak otworzysz folder z puzzlami, nadal będą tam dwa oddzielne arkusze puzzli, które wyjmiesz z folderu z puzzlami, aby umieścić na nich elementy puzzli. Tak naprawdę masz do dyspozycji 3 arkusze do układania:
– układasz układankę na 1 arkuszu – jest to arkusz „stały”.
– na 1 luźnym liściu, który kładziesz obok folderu z puzzlami – na przykład po lewej stronie folderu z puzzlami umieść elementy puzzli
– na 1 innym luźnym liściu, który umieścisz obok folderu z puzzlami – na przykład po prawej stronie folderu z puzzlami umieść elementy puzzli.
Możesz zobaczyć dwa arkusze puzzli tutaj - właśnie umieściłem je tutaj z folderu puzzli, ponieważ tak zamierzasz je układać:
Jumbo-Portapuzzle-Deluxe-Puzzle Folder-arkusze puzzli-wyjaśnienie
I zdjęcie po wyjęciu z opakowania, a następnie dwa arkusze puzzli znajdują się w folderze z puzzlami:
Arkusze puzzli Jumbo Portapuzzle Deluxe


Jumbo Portapuzzle Deluxe Puzzle Folder 1000 sztuk - Pozostałe elementy

Warto również wspomnieć o dwóch elementach puzzli Jumbo na 500 i 1000 elementów, a mianowicie:
- Uchwyt:
Jumbo Portapuzzle Deluxe Uchwyt do składania puzzli
Ten uchwyt jest oczywiście przydatny do przenoszenia pudełka z puzzlami lub odkładania go w inne miejsce w domu, jeśli przechowujesz puzzle w tym folderze z puzzlami.
– 2 zamki błyskawiczne:
Jumbo-Portapuzzle-Deluxe-Puzzle Folder-photo-above-2-suwaki
Możesz łatwo zapiąć folder z puzzlami za pomocą 2 zamków błyskawicznych w folderze z puzzlami. 1 zamek błyskawiczny znajduje się po lewej stronie rączki, a drugi zamek znajduje się po prawej stronie rączki.


Jumbo Portapuzzle Deluxe Puzzle Folder 1000 sztuk - rozpakuj pudełko

Zrobiłem film z rozpakowywania tego folderu puzzli JUMBO Portapuzzle dla puzzli składających się z 500 lub 1000 elementów:


Wyjaśnienie zagadki

Mam zamiar zrobić puzzle Jana van Haasterena składające się z 1000 elementów z tym folderem puzzli. To jest zagadkaPlac zabaw'. To ta zagadka:
jan-van-hursteren-puzzle-tworzenie-placu zabaw-w-jumbo-puzzle-folder-600-444

Jak układasz kawałki puzzli?

Odkąd zacząłem układać puzzle z folderem puzzli (a mata do układania puzzli fan!), nie wiedziałem dokładnie, gdzie umieścić elementy układanki. Zacząłem układać puzzle i zrobiłem to tak:
Jumbo-Portapuzzle-Deluxe-Puzzle Folder — 1000-Pieces-Pieces-Laid.
Jednak wtedy przyszło mi do głowy, że jeśli ułożę elementy w ten sposób (w tym elementy na górnej klapie folderu z puzzlami), nie będę w stanie go zamknąć. Ponieważ wtedy kawałki na pewno odpadną! Nie jest to również przydatne, gdy zaczynasz układać puzzle, ponieważ wtedy nie widać dobrze elementów układanki na górze! Więc: to NIE jest sposób na wyjaśnienie elementów. Uwaga dodatkowa: chyba że nie przeszkadza ci to, że elementy układanki są dość daleko podczas układania. nie podoba mi się to. Więc jakie jest rozwiązanie? Kilka:
– układasz puzzle, które są na górze w pudełku i stamtąd układasz (nie podoba mi się ta opcja, bo nie widać dobrze puzzli; jednak niektórzy ludzie to lubią, ja już wiem)
– zamierzasz po prostu położyć puzzle na podłodze lub stole wokół nich. Wadą tego jest to, że musisz „przechowywać” te elementy, kiedy przenosisz swoją układankę lub chcesz ją tymczasowo uporządkować. Znowu kilka opcji tutaj: umieszczasz elementy w pudełku lub umieszczasz elementy na 2 oddzielnych arkuszach. W tym drugim przypadku musisz ponownie posortować elementy, gdy zaczniesz układać puzzle i myślę, że wiele elementów wpadnie do twojego folderu z puzzlami, ponieważ nie będą one „przyciśnięte” do luźnej maty folderu z puzzlami. Decyduję się po prostu umieścić elementy układanki w pudełku, kiedy je przenoszę.
FYI – Zrobiłem też zdjęcie wszystkich elementów, które ułożyłem, oraz z pudełkiem na macie układanki. Uzyskaj dobre wyobrażenie o rozmiarze folderu puzzli. Wystarczająco dużo miejsca na układankę składającą się z 1000 elementów:
Jumbo-Portapuzzle-Deluxe-Puzzle Folder – 1000-Pieces-Pieces-Ułożone-Z-Pudełko-Plac Zabaw-Dodano

Zrobiłem również zdjęcie tego, jak powinieneś/możesz wyjaśnić elementy układanki, dzięki czemu nie umieszczasz elementów układanki w górnej części folderu układanki. Następnie umieszczasz je w pudełku z puzzlami lub po prostu gdzieś na podłodze / stole. Mam teraz zdjęcie, na którym układasz puzzle z pudełka:
Portapuzzle_deluxe_jumbo_puzzle folder_pieces_explained_and_in_box-600-444

Film o wyjaśnianiu elementów układanki w tym folderze układanki Jumbo

Zrobiłem też film o tym, jak wyjaśniłem elementy układanki oraz zalety i wady tego:


Przechowuj folder Jumbo Puzzle

Jak to działa, jeśli chcesz przechowywać ten folder Jumbo Portapuzzle? W każdym razie musisz upewnić się, że nie możesz umieścić elementów, których nie masz gdzieś na macie w tym folderze puzzli, na przykład, że umieściłeś je w pudełku puzzli. Lub, że „posypujesz” nią 1 z 2 oddzielnych mat, które są z nią dostarczane. Sam uważam to za niewygodne, ponieważ następnym razem, gdy będziesz chciał ułożyć puzzle, musisz ponownie wyjaśnić te elementy. Ponadto działa bardzo prosto; kładziesz 2 luźne arkusze na ułożone puzzle, a następnie zamykasz folder z puzzlami i gotowe. To bardzo wygodne i szybkie. Nawiasem mówiąc, folder puzzli nie jest ciężki i łatwy w transporcie, z wyjątkiem tego, że komuś może się wydawać, że jest trochę za duży.

Przechowywanie tego folderu puzzli Jumbo

To, co opisałem powyżej, pokazuję również na poniższym filmie:


Jakość folderu puzzli

Bardzo podoba mi się jakość folderu puzzli Porta. A potem mówię konkretnie o tym, jak łatwo układanki układanki przesuwają się po powierzchni folderu układanki. Elementy są zarówno łatwe do przesuwania, jak i łatwo utrzymują się na powierzchni. Masz optymalne opcje obu. Zrobiłem o tym film, więc możesz sam zobaczyć, jak łatwo jest przenieść cały zestaw puzzli w tym folderze puzzli:


Plusy i minusy folderu puzzli JUMBO

Plus:

  • Dobry solidny folder puzzli zarówno od wewnątrz jak i na zewnątrz, wykonany z dobrego materiału. Wydaje się być jakimś rodzajem skóry na zewnętrznej stronie folderu puzzli
  • Kawałki przesuwają się bardzo łatwo od lewej do prawej, w górę iw dół na mapie puzzli
  • Kawałki pozostają, gdy przechowujesz i przenosisz folder puzzli
  • W zestawie znajdują się poręczne luźne arkusze (2 sztuki), na których możesz położyć pozostałe elementy układanki i zacząć układać puzzle
  • Dwa zamki błyskawiczne, które łatwo otwierają i zamykają folder puzzli
  • Rączka oczywiście: solidna rączka ułatwiająca przenoszenie i przenoszenie puzzli

Min .:

  • Myślę, że folder z puzzlami jest dość duży (79 centymetrów szerokości i 54 centymetry wysokości). Można go łatwo zabrać ze sobą, ale zajmuje dużo miejsca
  • Nie wszystkie elementy układanki składającej się z 1000 elementów można umieścić na wszystkich arkuszach folderu z puzzlami. Cóż, możesz, ale wtedy używasz górnego arkusza. Jednak wtedy elementy są daleko do ułożenia ORAZ musisz odłożyć elementy z powrotem do pudełka, kiedy odłożysz folder z puzzlami
  • Drogie? To bardzo subiektywne. Może warto porównać tę cenę 37 euro z matą do układania puzzli (ok. 22 euro za układankę do 3000 elementów)? Ale to jest po części porównywanie jabłek i pomarańczy

O tym dostawcy

Pozycja
Rozmiar puzzli Szerokość 79 cm, wysokość 54 cm
Waga 2 funta
Marka Landara
EAN 8710126011119
Znak rozpoznawczy CE
Materiał Skóra (na zewnątrz) i tkanina (luźne „płytki”)
Luźne arkusze puzzli? Tak, 2 sztuki
Do jakich zagadek? 500 i 1000 sztuk
Uchwyt? Tak, obecny
Kolor Czarny (na zewnątrz)
Zamknij folder Z dwoma zamkami

Gdzie mogę kupić?

dostawca Cena Do strony internetowej
Bol.com 40,90 (grudzień 2020) Kup Teraz
Amazon.nl 40,90 (grudzień 2020) Kup Teraz
Alternate.nl 44,99 (grudzień 2020) Kup Teraz
Wehkamp.nl 47,95 (grudzień 2020) Kup Teraz
Blokker.nl Nieznany (grudzień 2020) Kup Teraz
Intertoys.nl 47,99 (grudzień 2020) Kup Teraz
Toychamp.nl 49,99 (grudzień 2020) Kup Teraz
Depuzzlegiant.nl 52,99 (grudzień 2020) Kup Teraz
Playpuzzle.nl 54,95 (grudzień 2020) Kup Teraz
Toysprice.nl 54,97 (grudzień 2020) Kup Teraz
Dreamland.be 45,95 (grudzień 2020) Kup Teraz
Popshopcorry.nl 57,95 (grudzień 2020) Kup Teraz
Jigsaw Puzzles.nl 44,95 (grudzień 2020) Kup Teraz
Globos.nl 43,99 (grudzień 2020) Kup Teraz

Recenzje

Dodaj recenzję
1
2
3
4
5
Wyślij
     
Anulować

Dodaj recenzję

Puzzle 1000 sztuk
Średnia ocena:  
 opinie 1
drzwi Winnice Gerben van op Puzzle 1000 sztuk
Prima puzzle mpa lub etui na puzzle od Jumbo

Dobre doświadczenia z tym folderem puzzli. Jednak często zauważam, że macie dwa obozy; grupa puzzli i grupa folderów puzzli. Zależy co Ci osobiście bardziej odpowiada. Jakość tego puzzli jest doskonała. Solidny i dobry materiał. Puzzle w porządku.

Podziel się tą stroną!