Puzzle Jan van Haasteren Wyprzedaż

Przede wszystkim zakładam, że chcesz zobaczyć przegląd ofert puzzli Jana van Haasterena.
Jednak jest też zagadka Jana van Haasterena o nazwie „Uitverkoop” (Kupuj do upadłego) – numer 00640.
puzzle-1000-elementów-jan-van-hurster-wyprzedaz-sklep-aż-do-spadku-600-444
Jeśli chcesz go kupić, zobacz tę stronę.
Poniżej zrobiłem przegląd możliwych ofert lub sprzedaży puzzli JvH, które znam. Jeśli ktoś wie o innych ofertach lub wyprzedażach, proszę e-mail, to uwzględnię to w tym przeglądzie. Oto oferty, które udało mi się ostatnio znaleźć:

Sprzedaż puzzli JvH za pośrednictwem Toychamp.nl

oferty toychamp jvh
Co roku Toychamp.nl ma ofertę 2 + 1 za darmo, na puzzle Jana van Haasterena i Wasgija. Zwykle jest to w grudniu. W 2020 roku było to np. w okresie od: 12 grudnia 2020 roku do 31 grudnia 2020 roku.
Chcesz wiedzieć więcej? Strona akcji Toychamp.nl

Wyprzedaż puzzli Jana van Haasterena

Jan van pędzący outlet
Istnieje strona internetowa, na której można stosunkowo tanio kupić puzzle JvH i zamówić je online, a mianowicie przez Outlet-shopping.nl. Jednak ich oferta puzzli Jan van Haasteren jest bardzo ograniczona, kiedy powstał ten artykuł (grudzień 2020), w asortymencie były 3 układanki JvH. Ceny tych 3 puzzli wahały się od 9,99 euro do 13,99 euro. Z doświadczenia wiem, że na pewno nie zawsze jest to najtańsza cena. mam na'wszystkie puzzle Jana van Haasterena' strona na puzzle dokonała przeglądu dostawców z ich cenami, a następnie masz pełny przegląd porównawczy.
Chcesz wiedzieć więcej? Puzzle JvH na Outlet-shopping.nl

Jan van Haasteren oferuje Kruidvat

Kruidvat regularnie oferuje również puzzle Jana van Haasterena. Jednak miej oko na stronę internetową Kruidvat w tym celu lub regularnie odbieraj ich folder. Tutaj możesz skorzystać z atrakcyjnych ofert rabatowych. Na przykład oferta, którą czasami mieli w przeszłości:
jan-van-hursteren-offer-kruidvat
Oto układanka 500 elementów w ofercie za 5,99, podczas gdy normalnie kosztują 10,00 euro! Za prawie połowę ceny! To zdecydowanie jest tego warte!
Chcesz wiedzieć więcej? W każdym razie sprawdź ich stronę internetową pod kątem ofert

Jan van Haasteren oferuje Blokkera

W Blokker regularnie pojawiają się oferty puzzli Jan van Haasteren. Miej oko na stronę internetową i ich broszury. Przykładem promocji – która odbywała się tylko w ich sklepach – było to, że można było kupić układankę JvH „Wizyta na farmie” w jednym z ich sklepów, a następnie wygrać złoty element układanki w tym pudełku. Jeśli znalazłeś ten złoty element układanki w tym pudełku, byłeś szczęśliwym zwycięzcą i mogłeś jeździć „Jan van Haasteren Fiat 1” przez rok. Ta akcja miała miejsce pod koniec 500 roku:

Jeszcze dwa przykłady akcji, które odbyły się w 2020 roku, jak widać, Blokker robi to bardzo regularnie – tutaj pokazałem tylko kilka przykładów. Pierwsza promocja to druga łamigłówka Jan van Haasteren za połowę ceny. Zdjęcie obok pokazuje znaczną zniżkę na układankę JvH „King's Day”, od 15,99 € za 9,99 € (to około 35% zniżki!):

I kolejny przykład w grudniu 2020. Rabat 30% na wszystkie puzzle Jan van Haasteren, zobacz ich asortyment w folderze i w sklepie:

Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz stronę Blokker Jan van Haasteren, która zawiera również listę wszystkich promocji ze zniżkami i ofertami

Jan van Haasteren oferuje za pośrednictwem Trekpleister

Trekpleister również regularnie ma oferty na puzzle JvH, stale śledź to, co jest w ich broszurach z ofertami. Na przykład promocja z około 50% zniżką na puzzle Jan van Haasteren składające się z 1500 elementów! Widzieć:
oferta_atrakcja
Chcesz wiedzieć więcej? W każdym razie sprawdź ich stronę internetową ze wszystkimi promocjami i rabatami

Jan van Haasteren oferujący Hoogvliet

Również Hoogvliet, ten supermarket czasami ma oferty, uważnie obserwuj ich broszury.
Hoogvliet-offer-jan-van-hasteren-puzzles

Jan van Haasteren oferuje Duńczyka

Supermarket Deen również może mieć oferty, ta oferta była z lutego 2021 r. Cztery rodzaje puzzli po 500 sztuk były oferowane w cenie 7,50 euro za sztukę. Zwykle kosztują około 10,50 za sztukę. Już wkrótce rabat około 30%! To całkiem duże. A dwa rodzaje puzzli po 1000 elementów były oferowane po 10,00 euro za sztukę, podczas gdy normalnie kosztują około 16-17 euro. Tak szybko 35% zniżki! Nie są one oferowane za pośrednictwem strony internetowej, ale naprawdę trzeba iść do sklepu i zajrzeć do ich folderu. Oczywiście możesz przeglądać folder za pośrednictwem ich strony internetowej 🙂 . Znajdziesz to na stronie 'Duńskie ulotki".
jan-van-hursteren-puzzle-sale-deen

Kup używane puzzle Jan van Haasteren

To nie jest prawdziwa „wyprzedaż”, ponieważ kupujesz nie nowe puzzle, ale używane puzzle. Jednak z mojego własnego doświadczenia wynika, że ​​otrzymujesz bardzo schludne układanki, które często były układane tylko 1 lub 2 razy. Oczywiście czytałem też mniejsze doświadczenia, że ​​brakuje części lub pudełko jest uszkodzone. Istnieje takie ryzyko, jeśli kupujesz na rynku wtórnym. Ale zawsze pytaj sprzedawcę: „czy puzzle są kompletne” i „czy nie ma innych uszkodzeń puzzli lub pudełka”?
Mam listę stron internetowych, na których można bardzo dobrze kupić używane puzzle Jana van Haasterena, możesz zobaczyć tę listę poniżej. Jakie masz zniżki lub jakie obowiązują ceny? Załóżmy układankę 1000 elementów „Grand Prix” (lub „Formuła 1”), na mojej własnej stronie możesz zobaczyć wszystkie ceny tej układanki. Jak widać ceny tej nowej układanki wahają się od 15,95 do 22,95 euro. Można go kupić z drugiej ręki za 10-12 euro. Zwykle 10 euro to przyzwoita cena. Chodzi również o to, jak bardzo chcesz układać puzzle. Ale wtedy szybko masz 50% zniżki na nową cenę! Inną opcją jest oczywiście wymiana puzzli Jan van Haasteren na inne puzzle Jan van Haasteren, ale wtedy stracisz koszty wysyłki. To jedna z najtańszych opcji!

Jakie są koszty wysyłki, jeśli chcesz kupić lub wysłać używane puzzle Jan van Haasteren?

Dokonałem przeglądu różnych kosztów wysyłki, ponieważ często sam to robię. Należy pamiętać, że poniższe koszty wysyłki dotyczą paczek od 0 do 10 kilogramów. Oraz: 1 układanka Jan van Haasteren składająca się z 1000 elementów waży 800 gramów. Dlatego z pewnością taniej jest wymienić kilka puzzli jednocześnie, wtedy z pewnością zaoszczędzisz na kosztach wysyłki! Przegląd (stan na styczeń 2021 r.):
1. Wyślij za pośrednictwem DPD: na adres domowy 5,60 €, do punktu odbioru 4,25 € (Więcej info)
2. Wysyłka za pośrednictwem DHL: na adres domowy 5,75 €, do punktu odbioru 4,50 € (Więcej info)
3. Wyślij pocztą NL: na adres domowy 6,75 €, do punktu odbioru 6,25 € (Więcej info)

Strony internetowe, na których można tanio kupić lub wymienić

Strony internetowe, które znam, gdzie bardzo dobrze można kupić lub wymienić używane puzzle Jan van Haasteren:

Kup pudełko kombi 2 w 1 lub 2 × 1000 elementów i zaoszczędź około 40%

jan-van-haasteren-2-x-1000-nieuwjaarsfeestje-en-de-fabriek-van-de-kerstman-19024-600-444
To, co jest oczywiście również stosunkowo niedrogie, to zakup zestawu 2 w 1. Następnie kupujesz dwie układanki Jan van Haasteren w 1 pudełku. Czy to jest bardziej korzystne? Oczywiście! Ponieważ: przeciętna łamigłówka Jana van Haasterena składająca się z 1000 elementów kosztuje (luty 2021) 16,50 €. Wtedy często masz również koszty wysyłki od 4 do 5 euro. W sumie wydasz około 1 € za 21,50 układankę. Jeśli jednak kupisz pudełko 2 w 1, te pudełka kombi kosztują około (luty 2021) 21,50 €. Wtedy koszty wysyłki wzrosną o 4 do 5 euro, a wtedy stracisz łącznie 26,50 €. Więc:
– Jeśli kupisz 2x oddzielne pudełko po 1000 sztuk: 43,00 €
– Jeśli kupisz zestaw 2×1000 sztuk: 26,50 €
Jak widać, pozwala to sporo zaoszczędzić na cenie! Faktycznie masz zniżkę około 40%!
Czy chcesz zobaczyć przegląd wszystkich puzzli 2 w 1? Patrzeć na: Puzzle 2 w 1 Jana van Haasterena.

Kup pudełko kombi 3 w 1 lub 3 × 1000 elementów i zaoszczędź około 40%

jan-van-haasteren-3-in-1-combidoos-81120-600-444
Ta sama historia, co powyżej w przypadku pudełka kombi 2 w 1, dotyczy pudełka kombi 3 w 1. Tutaj możesz wykonać następujące obliczenia (na podstawie cen z lutego 2021 r.):
– Jeśli kupisz 3x oddzielne pudełko po 1000 sztuk: 64,50 €
– Jeśli kupisz zestaw 3×1000 sztuk: 39,00 €
Jak widać, pozwala to sporo zaoszczędzić na cenie! Faktycznie masz zniżkę około 40%!
Czy chcesz zobaczyć przegląd wszystkich puzzli 3 w 1? Patrzeć na: Puzzle 2 w 1 Jana van Haasterena.