gry puzzle Jan van Haasteren Boże Narodzenie

Jan van Haasteren ułożył kilka zagadek na temat Bożego Narodzenia. Wiele osób lubi układać puzzle z porami roku, wydarzeniami lub imprezami, które tam są: kiedy jest Boże Narodzenie, fajnie jest również zrobić świąteczne puzzle. JvH stworzyło kilka puzzli z elementem świątecznym lub o Bożym Narodzeniu. Ułożył puzzle na temat „Jarmark choinkowy„,”Świąteczny obiad„,”Świąteczne wyprzedaże„i”Boże Narodzenie (Boże Narodzenie)„,”Wigilia„i”Zabawa na śniegu (streetlife)„i”Fabryka Świętego Mikołaja„i”Wioska Świętego Mikołaja„i”Od dołu'. Są to następujące zagadki:

Filmy ze wszystkimi puzzlami świątecznymi

Zbiór filmów ze wszystkimi puzzlami świątecznymi. Żeby się już nastroić 🙂 . Entuzjastycznie podchodzisz do filmów? Subskrybuj mój kanał na Youtube'Puzzle 1000 sztuk".

Świąteczne puzzle 1 – Boże Narodzenie XL (500 XL elementów)

Wizerunek
Imię Zagadka Boże Narodzenie XL
Liczba kawałków 500 XL
Liczba 20020
Rok wydania 2020
Wydanie przez LANDARA
rysownik Jana van Haasterena
Opis To jest układanka z bardzo dużymi kawałkami. To, co widzisz na tej układance, to scena w mieście podczas świąt Bożego Narodzenia. Widzisz sanie z reniferami przejeżdżające przez miasto, a Święty Mikołaj prawie zostaje zrzucony z sań. Widzisz wielu ludzi robiących świąteczne zakupy; kupowanie prezentów na święta. Widzisz ludzi chodzących z choinkami, choinki na samochodzie, choinki są sprzedawane. Świetna łamigłówka, aby wprowadzić się w świąteczny nastrój! Uwaga: ta łamigłówka jest taka sama jak łamigłówka „Boże Narodzenie”, którą widzisz na poniższym obrazku, tylko w 500 elementach XL.

Świąteczne puzzle 2 – Boże Narodzenie XL (750 XL elementów)

Wizerunek
Imię Zagadka Boże Narodzenie XL
Liczba kawałków 750 XL
Liczba 2986-36
Rok wydania 2020
Wydanie przez Ceaco, Świąteczny śmiech
rysownik Jana van Haasterena
Opis To dokładnie ten sam obraz/układanka, co powyższa układanka Christmas 500 XL, tylko inny wydawca (Ceaco).

Świąteczne puzzle 3 – Boże Narodzenie (Boże Narodzenie) (1000 elementów)

Wizerunek
Imię Zagadka Boże Narodzenie (Boże Narodzenie)
Liczba kawałków 1000 sztuk
Liczba 13007
Rok wydania 2009
Wydanie przez LANDARA
rysownik Jana van Haasterena
Opis Układanka „Boże Narodzenie” to świetna zabawa. Z wieloma typowymi przedmiotami, których można się spodziewać podczas świąt Bożego Narodzenia. Scenerią jest ruchliwa Wigilia prawdopodobnie w dość dużym mieście. Podejrzewam, że wiele osób wciąż musi zrobić świąteczne zakupy. Bo w tej układance panuje chaos podczas Świąt. Typowa układanka Jana van Haasterena. W tej układance jest też wiele do zobaczenia i odkrycia. Im dłużej patrzysz, tym więcej widzisz.
Review

Puzzle Bożonarodzeniowe 4 – Wigilia

Wizerunek
Imię Zagadka Wigilia (Wigilia)
Liczba kawałków 1000 sztuk
Liczba 19030
Rok wydania 2016
Wydanie przez LANDARA
rysownik Jana van Haasterena
Opis Ta łamigłówka przedstawia scenę Wigilii w domach. Widzisz dużo śniegu na dachach domów. Mikołaj i renifer spadają z dachu, a Mikołaj zwisa z rynny. Na płotach i domach jest wiele lampek bożonarodzeniowych. Całość wygląda bardzo ładnie. Można też zobaczyć w ogrodzie, że ludzie zamierzają zjeść wigilijny obiad na świeżym powietrzu, prawdopodobnie z rodziną i przyjaciółmi. Swoją drogą wydaje mi się trochę zimno 🙂 Widzisz też lodowisko w ogródku, biegnie mężczyzna z choinką.
Review

Świąteczne Puzzle 5 – Jarmark Choinek (2 w 1 z Obiadem Świątecznym), 2×1000 elementów

Wizerunek
Imię Zagadka Jarmark choinkowy (2 w 1 z kolacją bożonarodzeniową)
Liczba kawałków 1000 sztuk
Liczba 19061
Rok wydania 2017
Wydanie przez LANDARA
rysownik Dicka Heinsa
Opis Na „targach choinkowych” zobaczysz oczywiście wiele choinek. Każdy kupuje jeden. Widzisz też namioty, w których ludzie mogą kupić jedzenie i napoje, na pewno grzane wino. Na takim namiocie czyta bałwan! Dużo śniegu i niektórzy jeżdżą na łyżwach. Ludzie są dobrze ubrani, bo wygląda na to, że jest dość zimno.
Review

Christmas Puzzle 6 – Świąteczna kolacja (2 w 1 z targiem choinkowym), 2×1000 elementów

Wizerunek
Imię Zagadka Świąteczna kolacja (2 w 1 z targiem choinkowym)
Liczba kawałków 1000 sztuk
Liczba 19061
Rok wydania 2017
Wydanie przez LANDARA
rysownik Dicka Heinsa
Opis Druga łamigłówka w tym pudełku: „The Christmas Dinner” – tutaj sprawy wymykają się spod kontroli, jak można było się spodziewać po puzzlach Jana van Haasterena! Układanka „Bożonarodzeniowy obiad” to naprawdę super zabawa. Strasznie dużo się dzieje. Świąteczna kolacja była w tym roku bardzo zajęta, aw serwisie jest też wielu kelnerów. Możesz także zobaczyć samego Jana van Haasterena na tej układance, ale to wszystko jest dla niego trochę za dużo.
Review

Świąteczne Puzzle 7 – Świąteczne wyprzedaże (2 w 1 z Czarnym Piątkiem) 2×1000 elementów

Wizerunek
Imię Zagadka Oferty świąteczne (2 w 1 z Czarnym Piątkiem)
Liczba kawałków 1000 sztuk
Liczba 19098
Rok wydania 2019
Wydanie przez LANDARA
rysownik Dicka Heinsa
Opis Na układance Świąteczne okazje autorstwa Jana van Haasterena widać wielu ludzi robiących świąteczne zakupy w dużym centrum handlowym. Na środku centrum handlowego stoi bardzo duża i wysoka choinka. A na tej choince jest małpa. A tam dżentelmen wiszący na linie, który kładzie szczyt na choince.Widzisz dużo ludzi z paczkami lub prezentami świątecznymi. W tym centrum handlowym można również zobaczyć dwa renifery. Jak przystało na Boże Narodzenie, w centrum handlowym oczywiście spotkacie również Świętego Mikołaja.
Review

Świąteczne puzzle 8 – Życie uliczne (zabawa na śniegu) (1000 elementów)

Wizerunek
Imię Zagadka Życie uliczne (zabawa na śniegu)
Liczba kawałków 1000 sztuk
Liczba 81247
Rok wydania 2013
Wydanie przez Formido
rysownik Jana van Haasterena
Opis To nie jest specyficzna świąteczna łamigłówka, ale łamigłówka, w której występuje scena świąteczna, a mianowicie dużo śniegu! I dużo śnieżnej zabawy! Wolimy to na Boże Narodzenie i czasami może się zdarzyć, że jest ładna paczka śniegu. Dlatego dodałam ją do listy puzzli świątecznych. Uwaga: ta łamigłówka pojawiła się również w numerach: 81453D (edycja skandynawska), 81453V (edycja skandynawska) oraz w pudełku kombi 3 w 1 o numerze 81002.
Review

Świąteczne Puzzle 9 – Fabryka Świętego Mikołaja (1000 elementów)

Wizerunek
Imię Zagadka Fabryka Świętego Mikołaja
Liczba kawałków 1000 sztuk
Liczba 19024
Rok wydania 2015
Wydanie przez LANDARA
rysownik Roberta Derksa
Opis To tylko w zestawie 2 w 1, razem z układanką „Impreza sylwestrowa” (czasami nazywaną „Wesołych Świąt”). Ta łamigłówka ma numer 19024 (wydany w 2015) lub 19082 (wydany w 2018). Rysownik Rob Derks. To bardzo fajna układanka, w której jest dużo Świętych Mikołajów, którzy robią prezenty w fabryce. Idealnie wpasowuje się w świąteczną atmosferę!
Review

Świąteczne puzzle 10 – Wioska Świętego Mikołaja (1000 elementów)

Wizerunek
Imię Zagadka Wioska Świętego Mikołaja
Liczba kawałków 1000 sztuk
Liczba 20075
Rok wydania 2022
Wydanie przez LANDARA
rysownik Roberta Derksa
Opis To układanka przedstawiająca wioskę Świętego Mikołaja. Gdzie mieszka i co się dzieje. Typowa świąteczna scena z dużą ilością śniegu. Najwyraźniej to jednak część wioski Świętego Mikołaja. Znowu zwykłe świąteczne przedmioty, takie jak renifery, choinki, wieńce bożonarodzeniowe i ośnieżone dachy. Kolejna bardzo fajna łamigłówka autorstwa Roba Derksa.
Review

Świąteczne puzzle 11 – Od dołu (1000 elementów)

Wizerunek
Imię Zagadka Od dołu
Liczba kawałków 1000 sztuk
Liczba 1110100025
Rok wydania 2023
Wydanie przez LANDARA
rysownik Jana van Haasterena
Opis Typowa czynność, którą nadal możemy wykonywać bardzo okazjonalnie (datowana na 2023 r.) w Holandii – zjazd z góry na sankach! Ale oczywiście pięknie pasuje do zimowej scenerii. Załóż czapki i rękawiczki i zejdź z tej góry! Ośnieżone drzewa i sanki! Zimno i śnieg, czyli to, co pasuje do zimy. Ta łamigłówka została opublikowana w 2023 roku - Jan van Haasteren ma teraz 87 lat! Absolutnie wspaniała łamigłówka i cudowna do ułożenia między Bożym Narodzeniem a Nowym Rokiem.
Review

Przegląd wszystkich puzzli bożonarodzeniowych Jana van Haasterena

Zobacz pełny przegląd wszystkie świąteczne puzzle Jan van Haasteren

Inne motywy puzzli Jana van Haasterena?

Możesz szukać puzzli o tematyce basenowej lub pływackiej, ale jest ich kilka. Każdy układa puzzle inaczej, a niektórzy ludzie układają puzzle według pory roku lub zbliżającego się wydarzenia. Na przykład w sylwestra możesz ułożyć puzzle dotyczące noworocznego nurkowania. Dokonałem przeglądu wielu innych tematów JvH:
- Basen Jana van Haasterena
- Jan van Haasteren Kemping lub Kemping
- Jan van Haasteren Zima

Wyszukaj książki z tematem „Boże Narodzenie”

Możesz także skorzystać z wyszukiwarek podczas układania puzzli z motywem „Boże Narodzenie”. Nie wszystkie puzzle są dostarczane z plakatem, a wyszukiwarka ułatwia układanie puzzli. Książka wyszukiwania zawiera dość duży obraz puzzli bożonarodzeniowych. Lub po prostu użyjesz go jako prawdziwej książki wyszukiwania. Które książki wyszukiwania pasują do tych świątecznych puzzli? Lub: które puzzle z motywem „Boże Narodzenie” znajdują się w tych wyszukiwarkach? Zrobiłem przegląd. W każdym razie możesz „użyć” następujących książek wyszukiwania:
– Książka wyszukiwania Jana van Haasterena: Grudniowa książka wyszukiwania (znajduje się tam 8 płyt poszukiwawczych / puzzli)
– Książka wyszukiwania Jana van Haasterena: zimowa zabawa (jest tam 8 tablic / łamigłówek) – ta jest trochę mniej pasująca do „Boże Narodzenie”
– Książka wyszukiwania Jana van Haasterena: Boże Narodzenie (znajduje się tam 4 płyt poszukiwawczych / puzzli)

Wszystkie rodzaje innych puzzli świątecznych

Poniższa tabela zawiera linki do różnych innych rodzajów puzzli bożonarodzeniowych, które możesz ułożyć w okresie świątecznym: