Jan van Haasteren „Lakiernia samochodowa” 1000 sztuk

Jana van Haasterena


Podziel się tą stroną!

Jan van Haasteren „Lakiernia samochodowa”

Jeśli szukasz układanki „De Autosprayerij” Jana van Haasterena, to jest to ta układanka:
puzzle-1000-elementów-jan-van-hurenen-camping-chaos-the-box-1
Nawiasem mówiąc, zrobiłem tę układankę w wariancie 1000 elementów, a następnie z pudełka 3 w 1. To pudełko zawierało również łamigłówki: Chaos na kempingu en Hokej na lodzie. Ten 3 w 1 ma numer 80962.
Ta łamigłówka dostępna jest w wielu wariantach, a mianowicie:

  • 500 sztuk - Jumbo numer 00961, rok 2002, artysta Jan van Haasteren
  • 500 sztuk (nowa wersja) – numer Jumbo 00961 nowa wersja, rok 2002, artysta Jan van Haasteren
  • 500 sztuk (z plakatem) - Jumbo numer 17281, rok 2012, artysta Jan van Haasteren
  • 500 sztuk - Jumbo numer 17281, rok 2012, artysta Jan van Haasteren
  • 500 sztuk – Beverly Enterprises Inc numer 65163, artysta Jan van Haasteren
  • 550 sztuk - Ceaco numer 2371-2, artysta Jan van Haasteren
  • 1000 sztuk - Jumbo Bart Smit numer 81169C, rok 2012, artysta Jan van Haasteren
  • 1000 sztuk - numer Holdson 08472, artysta Jan van Haasteren
    Puzzle 3 w 1 (z 3 plakatami w zestawie) – Jumbo Intertoys numer 80962, rok 2007, artysta Jan van Haasteren

Ostatni wariant wykonałem sam, 1000 sztuk i z pudełka 3 w 1, z bardzo poręcznym plakatem. Ten plakat jest tak duży jak sama zagadka. Ułożyłem tę łamigłówkę na macie do puzzli, która ma 1 metr szerokości 60 i 90 cm wysokości.
Układanka, którą zrobiłem, była w pudełku 3 w 1 i ma numer 80962, wykonana w 2007 roku przez artystę Jana van Haasterena.


Ta łamigłówka znajduje się w co najmniej 1 książkach wyszukiwania

Ta łamigłówka znajduje się w co najmniej jednej książce wyszukiwania autorstwa Jana van Haasterena. Są to nie tylko zabawne książki o wyszukiwaniu do wyszukiwania powtarzających się elementów, ale możesz również idealnie wykorzystać obraz tej układanki jako „bardzo” duży plakat podczas układania łamigłówek! Zobacz przegląd z naszym 'Książki wyszukiwania Jana van Haasterena"


Ta łamigłówka pojawiła się również jako łamigłówka Skandynawii

Ta zagadka pojawiła się również w tzw. wariancie skandynawskim. Możesz przeczytać, czym jest skandynawska łamigłówka Jana van Haasterena i jakie skandynawskie łamigłówki pochodzą od Jana van Haasterena poprzez:
- gry puzzle Jan van Haasteren Skandynawia
– przeglądaj przegląd za pomocą wszystkie puzzle Jan van Haasteren Skandynawia


Co napotykasz, gdy układasz puzzle Jan van Haasteren?

Wcześniej: do zestawu dołączony jest bardzo ładny i poręczny duży plakat, dzięki czemu jest idealny i szybki do odnalezienia i rozmieszczenia elementów. Czasami na pudełku nie można znaleźć elementów, a to z pewnością jest wadą, jeśli kupiłeś pudełko 3 w 1, jak widać na zdjęciach, obrazki puzzli są jeszcze mniejsze 🙁
puzzle-1000-elementów-jan-van-huren-plakat-malowania-samochodu
Układankę ułożyłem na macie do puzzli, na wypadek, gdyby trzeba było ją posprzątać. Nie było to konieczne, ale to zawsze daje dobre odczucie. Najpierw ułożyłem elementy na całej macie puzzli, umieszczając krawędzie pośrodku.
Puzzle-1000-elementów-Jan-van-Haasteren-Lakiernia samochodowa-Gotowy do ułożenia-1

Najpierw zacząłem robić krawędzie, co uważam za przydatne. Potem zawsze robisz ładne szybkie kroki, gdzie od czasu do czasu zaglądałem do pudełka, w którym należy umieścić kawałek krawędzi. Zacząłem też układać elementy według koloru. Zacząłem robić samochody na tych puzzlach. W tej układance jest w sumie 10 samochodów. Niektórzy jednak w bardzo małej części. Wszystkie te samochody są pomalowane.
puzzle-1000-elementow-jan-van-pospiesz sie-samochodow-elementy-do-malowania-sortuj-według-koloru-krawędzi-ułożonych

Jak widać na poniższym obrazku, układanie samochodów na początku jest dość szybkie. Kontynuuje ładnie!
układanka-1000-sztuk-jan-van-pospiesz sie-malowanie-samochodow-samochody-sortuj-wedlug-koloru-2

Ale potem staje się to trudne, zwłaszcza ze względu na wszystkich lakierników w tej lakierni samochodowej, ponieważ wszyscy noszą białe garnitury. Uratowałem te bity do samego końca. W sumie w tej lakierni pracuje dziś 28 pracowników, wydaje mi się to całkiem dużo! Czasami wskazówką może być zwrócenie uwagi na kolor skarpetek. Następnie musisz spojrzeć na plakat lub pudełko, aby zobaczyć, który opryskiwacz ma na sobie kolorowe skarpetki i możesz je założyć. Ponadto niektórzy malarze mają w kieszeni inne rzeczy, które mogą pomóc w układaniu. Na przykład w kieszeniach mają żółtą szmatkę lub pędzel, sprzedawca w kieszeniach białego płaszcza ma stertę banknotów lub fajkę.
Rury w prawym górnym rogu były dla mnie trudne do ułożenia, były bardzo podobne i naprawdę zachowałem je do ostatniego.
Ponadto wszystkie pojemniki z farbą i farba na podłodze są również trudne, wszystkie te kolory są bardzo powszechne.
Ale…..w końcu to koniec!
Puzzle-1000-elementów-Jan-van-Haasteren-Puzzle-gotowe-na-puzzlemat
Puzzle-1000-elementów-Jan-van-Haasteren-Puzzle-ready


Również o Jan van Haasteren De AutoSpuiterij 1000 sztuk

Do tej układanki Jana van Haasterena powracają również stałe elementy. Jednak nie standardowo, zobaczysz szereg stałych elementów. szukałem niektórych powtarzające się elementy które znalazłem. Ponadto często pojawiają się zabawne lub specjalne przedmioty, które narysował Jan van Haasteren. Jednak ta liczba elementów była dla mnie nieco rozczarowująca. Widziałem jednak puzzle z bardziej zabawnymi lub nierzeczywistymi przedmiotami. Wyjaśniam je poniżej.

Podobały mi się wszystkie sznurki, które widzisz w puzzlach, a one nadal utrudniają zagadkę, ponieważ „który sznur jest gdzie?”. Sznury pochodzą od lakierników samochodowych.
Obejrzyj wideo z kablami, które możesz zobaczyć.

Kolejnym miłym elementem są wszystkie oczy, które widzisz w różnych miejscach; oczy lub oczy pojawiają się również w prawie każdej zagadce Jana van Haasterena. Które udało nam się znaleźć?


Jan van Haasteren AutoSpuiterij 1000 sztuk - Elementy powtarzające się

Poniżej moje znaleziska ze zdjęciami i/lub filmami z powtarzającymi się elementami w puzzlach Jana van Haasterena.


Układanka Jana van Haasterena „De AutoSpuiterij” - powtarzający się element 1: Płetwa rekina

Ten element jest zawsze w każdej układance. Więc znowu w tej lakierni samochodowej. Jest całkiem niezły i od razu widoczny! Obejrzyj film, jeśli chcesz go również zobaczyć na puzzlach. Wygląda na to, że płetwę rekina obserwuje również luźne oko; to oko jest przymocowane do jakiegoś żelaznego kija. W łamigłówkach Jana van Haasterena częściej widuje się to oko.

puzzle-1000-elementow-jan-van-huren-samochód-maluje-plowe-rekina


Układanka Jana van Haasterena „AutoSpuiterij” – powtarzający się element 2: Cygaro

Cygaro (często także papierosy) jest prawie zawsze zawarte w łamigłówkach JvH. Znowu, ale ten jest trudniejszy do znalezienia. Prawie zawsze jest gdzieś na ziemi.

puzzle-1000-elementów-jan-van-huren-samochód-malowanie-cygara


Układanka Jana van Haasterena 'De AutoSpuiterij' - powtarzający się element 3: 'Ręce'

Ręce nigdy nie są nieobecne i pojawiają się w dużych ilościach i w najdziwniejszych miejscach łamigłówek Jana van Haasterena. Przyjrzyj się uważnie, czy możesz znaleźć wszystkie ręce? W tej układance jest też wiele ukrytych. Mam kilka przykładów rąk w następnym filmie

puzzle-1000-elementów-jan-van-huren-samochód-malowanie-ręce


Układanka Jana van Haasterena 'De AutoSpuiterij' - powtarzający się element 4: De Bril

Okulary też prawie zawsze wracają, a czasem kilka szklanek. Ten jest naprawdę trudny do znalezienia. W każdym razie znowu uprawialiśmy 1, obejrzyj wideo:

puzzle-1000-elementów-jan-van-huren-samochód-malowanie-okularów


Układanka Jana van Haasterena 'De AutoSpuiterij' - powtarzający się element 5: Wszystkie plastry!

Niezbędne są niezliczone plastry w puzzlach iw najdziwniejszych miejscach. Bo na przykład kot z bandażem? co? W poniższym filmie uwieczniliśmy kilka poprawek:

puzzle-1000-elementów-jan-van-huren-samochód-malowanie-tynków


Jak duża jest układanka Jan van Haasteren De AutoSpuiterij 1000 sztuk?

Puzzle mają rozmiar 68 centymetrów (szerokość) na 49 centymetrów (wysokość). Jest to standardowy rozmiar dla Jana van Haasterena wynoszący 1000 sztuk


Ile czasu zajmuje Ci ułożenie puzzli Jan van Haasteren De AutoSpuiterij 1000 elementów?

Ułożyłem układankę całkowicie sam i śledziłem czas po wyjaśnieniu i posortowaniu elementów. Wyjaśnienie zajmie prawdopodobnie kolejne 20 minut. Ułożyłem też układankę w ciągu kilku dni, za jednym razem. W sumie nad tą zagadką spędziłem około 1 godzin. Spodziewałem się, że będzie łatwiej. W porównaniu do innych puzzli w tym pudełku – Chaos na kempingu Nadal uważałem go za trudny. Spodziewałem się, że ten będzie łatwiejszy niż kempingowy chaos. Było to jednak łatwiejsze niż np. zagadka”Het Park', co zajęło mi około 10 godzin. Ta układanka zawierała nieco mniej szczegółowe elementy w porównaniu z układanką „Park”. Zrobiłem to na macie do układania puzzli.


O puzzlach Jumbo

Jumbo_Logo
Jumbo (nie mylić z naszym supermarketem Jumbo!) produkuje zabawki, gry i układanki. Jumbo, na przykład, wyprodukował bardzo znane gry, takie jak „Human don't denerwing” oraz „Stratego” i „PimPamPet”. Gry, które istnieją od pokoleń i nadal są szeroko grane zarówno przez młodych, jak i starszych. Jumbo produkuje i rozwija zabawki od około 1900 roku. W pierwszych latach istnienia firmy do Holandii sprowadzano tylko zabawki z innych krajów. Jednak od ok. 1930 r. postanowiono również wytwarzać własne zabawki, wytwarzając w tym czasie bardzo popularne zabawki z drewna. Prawie wszystkie zabawki w tamtych latach były wykonane z drewna. Ważną zasadą było to, że zabawki wykonane przez Jumbo musiały być bardzo dobrej jakości; musiał być silny jak słoń. Słoń musiał umieć na nim stanąć! Czerwony słoń od lat jest znakiem rozpoznawczym gier i łamigłówek Jumbo. Nazwa Jumbo i czerwony słoń razem tworzą logo z około 1935 roku. Słoń Jumbo jest rysowany przez pana Möhra. Pracował w agencji reklamowej i regularnie podpisywał kontrakty z Hausemann & Hötte. W pewnym momencie pan Möhr otrzymał zlecenie zaprojektowania pięknego nowego logo słonia dla zabawek Hausemann & Hötte. Od tego czasu logo nieco się zmieniło. Na przykład oko urosło przez lata i nieco bardziej opadło, dzięki czemu słoń jest bardziej przyjazny.

W przeszłości słonia używano nie tylko w kolorze czerwonym, ale we wszelkiego rodzaju kolorach, takich jak niebieski, żółty, czarny, biały i zielony. Wszystkie te kolory były przytulne i zabawne. Na przykład raz na pudełku był żółty słoń, a innym razem czerwony. Zwykle sprawdzano, który kolor najlepiej pasuje do koloru pudełka. Dopiero pod koniec lat 60. definitywnie wybrano czerwonego słonia. Czerwień to kolor, który wyróżnia się i przyciąga uwagę.

Od 1945 roku Jumbo zaczął również koncentrować się na grach wykonanych z tektury. Jumbo od lat jest więc gwarancją bardzo dobrej jakości! Jumbo to wyjątkowa holenderska firma o bogatej historii z siedzibą w Zaandam. W Jumbo pracuje około 130 pracowników. Z obrotem 75 milionów euro Jumbo jest średniej wielkości europejskim graczem na rynku zabawek. Jumbo posiada biura sprzedaży w Holandii, Belgii, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Eksportują do ponad 25 krajów na całym świecie.

W 1980 roku Jumbo rozpoczyna produkcję puzzli Jana van Haasterena.Jan van Haasteren 'De Autosprayerij' 1000 sztuk - gdzie kupić?

dostawca Cena Do strony internetowej
Rynek 10,00 Kup Teraz

Jan van Haasteren „The Autospray Shop” 1000 sztuk - Dane techniczne

EAN nieznany
Numer układanki 80962
Rodzaj produktu Układanka
Rok wydania 2007
Motyw puzzli Styl kreskówki
Liczba części 1000
Znak rozpoznawczy CE
Grupa docelowa Dzieci i dorośli
Marka Landara
Kolory Wiele / wiele
Materiał karton
Wiek Od 10 lat

Recenzje o tej układance

Dodaj recenzję
1
2
3
4
5
Wyślij
     
Anulować

Dodaj recenzję

Puzzle 1000 sztuk
Średnia ocena:  
 opinie 1
drzwi Winnice Gerben van op Puzzle 1000 sztuk
Całkiem dobrze

Napisałem powyższy artykuł. Myślałem, że zagadka jest całkiem w porządku, ale nie była wyjątkowa. Jest w nim kilka fajnych i zabawnych elementów. Ale nie tak bardzo, jak można by się spodziewać z Janem van Haasterenem. Druga zagadka w tym pudełku, Camping Chaos, była o wiele bardziej zabawna i ekscytująca. Ale w sumie mieliśmy kilka godzin zabawy z łamigłówkami! Więc wciąż ładne 4 gwiazdki na 5?

Zrobiłeś tę zagadkę? Prześlij swoje zdjęcie + ewentualnie tekst

Jeśli stworzyłeś tę łamigłówkę, prześlij nam swoją łamigłówkę, w tym tekst, w jaki sposób ją znalazłeś.

Podziel się tą stroną!