Jan van Haasteren „Camping Chaos” 1000 sztuk

Jana van Haasterena


Podziel się tą stroną!

Jan van Haasteren Camping Chaos 1000 sztuk

Jeśli szukasz układanki Jana van Haasterena składającej się z 1000 elementów o nazwie „Camping Chaos”, oto ona:
puzzle-1000-elementów-jan-van-hurenen-camping-chaos-the-box-1
Nawiasem mówiąc, zrobiłem tę układankę w wariancie 1000 elementów, a następnie z pudełka 3 w 1. To pudełko zawierało również łamigłówki: Lakiernia samochodowa i hokej na lodzie. Ta łamigłówka Camping Chaos jest dostępna w wielu rozmiarach, a mianowicie:

LiczbaImięLiczba częściRokrysownik
19033Chaos na kempingu3002016Jana van Haasterena

 • Camping Chaos, 1500 sztuk, Jumbo nr 01721, rok 1986, artysta Jan van Haasteren
 • Camping Chaos, 300 sztuk, Jumbo nr 017451, rok 2013, artysta Jan van Haasteren
 • Camping Chaos, 1000 sztuk, Jumbo Scandinavia nr 81260B, rok 2013, artysta Jan van Haasteren
 • Camping Chaos, 1250 elementów, Jumbo Gamma nr 81360, rok 2014, artysta Jan van Haasteren
 • Camping Chaos, 1000 sztuk (+darmowa kolorowanka), Jumbo Blokker nr 81579, rok 2018, artysta Jan van Haasteren
 • Camping Chaos, 1000 sztuk, Jumbo Scandinavia nr 81453FF, rok 2018, artysta Jan van Haasteren
 • Camping Chaos, 3×1000 elementów (3 w 1: hokej na lodzie / lakiernia samochodowa), Jumbo Intertoys nr 80962, w tym 3 plakaty, rok 2007, artysta Jan van Haasteren
 • Camping Chaos, 3×500 elementów (3 w 1: U dentysty / Przeprowadzka), Jumbo Bart Smit nr 81168, rok 2002, artysta Jan van Haasteren

Zaletą tego pudełka 3 w 1 z 3 puzzlami jest to, że zawiera ono również 3 duże plakaty puzzli. Puzzle składające się z 1000 elementów mają wymiary 68 (szerokość) x 49 (wysokość). Plakaty są tego samego rozmiaru co same puzzle. W pewnym momencie patrzyłem na plakaty, aby zobaczyć, gdzie mam umieścić kawałek. Bardzo trudno jest znaleźć na pudełku, zwłaszcza jeśli na 3 pudełku znajdują się 1 małe obrazki!
Na przykład plakat:
układanki-1000-elementów-jan-van-hurster-camping-chaos-the-plakat
Ułożyłem tę łamigłówkę na macie do układania puzzli, która ma 1 metr 60 szerokości i 90 CM wysokości.
Układanka, którą zrobiłem, była w pudełku 3 w 1 i ma numer 80962, wykonana w 2007 roku przez artystę Jana van Haasterena.Co napotykasz, gdy układasz puzzle Jan van Haasteren?

Układanka Camping Chaos to wspaniała łamigłówka do ułożenia, nie bez powodu nazywana jest Camping Chaos. To dość chaotyczne. Głównym tematem tej układanki są filmujący ludzie. Powinienem był naliczyć 15 filmujących ludzi/kamer na tej układance! Możesz podzielić tę układankę na 3 różne części, a mianowicie:

 1. Szlaki turystyczne
 2. Pływalnia
 3. Sam kemping ze wszystkimi przyczepami kempingowymi

puzzle-1000-elementów-jan-van-hursten-camping-chaos-the-puzzle

1. Szlaki turystyczne – zabawne przedmioty
Na samym dole ścieżki spacerowej z ziemi wychodzi „widz” łodzi podwodnej, co oczywiście nie jest możliwe. Super słodki jest czarny pies na szlaku z aparatem przywiązanym do pleców! Ładnie strzela 🙂
Harcerze czy klub harcerski też częściej pojawiają się w puzzlach, więc wracają. Poza tym na szlakach turystycznych niewiele się dzieje.
Uderzające i zabawne na szlakach turystycznych lub w ich pobliżu:
– czarny pies, który ma kamerę na plecach i przypadkowo filmuje piersi kobiety. Ale jeśli spojrzysz dalej, zobaczysz, że to nagranie jest transmitowane w telewizji; siedzi mężczyzna, uważnie przyglądając się obrazom.

puzzle-1000-elementów-jan-van-hurster-camping-chaos-man-watches-tv

2. Basen – zabawne przedmioty
Wszyscy ci ludzie w basenie płyną bardzo mocno na jedną stronę, bo wygląda na to, że pływa w nim rekin!!!! uważaj spalony. I tak wydaje się trochę za dużo dla ludzi w tak małym basenie. Zabawnym szczegółem są okulary leżące na brzegu basenu, które często można zobaczyć w puzzlach JvH. Ale dżentelmen stojący na trampolinie myśli, że wszyscy płyną dla niego na jedną stronę basenu. Wydaje się, że nie zauważa płetwy rekina.
Czy widziałeś ładne stopnie basenu z ręką na nim? Typowy Jan van Haasteren!
Dwa znaki na basenie z wejściem i wyjściem; dlatego ludzie, którzy wychodzą z basenu, idą we właściwym kierunku! Ehhh, czy my widzimy kobietę z gołymi piersiami w basenie???? Nie jest to jednak kemping dla nudystów. Super zabawnym elementem jest ręka, która podnosi płytkę basenu i ktoś z niej podnosi wzrok.

Jednak nadal uderza wokół i w pobliżu basenu:
– Jest na nim tabliczka z napisem „Clothes – To Shiba”, ale kim lub czym jest Shiba? Musiałem to sprawdzić i ta shiba to japońska rasa psów. Pies inteligentny i niezależny, niełatwy do wychowania. Ale dlaczego jest to na znaku z przebieralniami? ?

puzzle-1000-elementow-jan-van-hurster-camping-chaos-to-shiba
– U mężczyzny, który bierze prysznic, za nim na płocie widnieje napis „Kilroy był tutaj”, jak rodzaj graffiti na drewnianej ścianie. Jednak mówi dokładnie „Kiljoy był Queer” i „Roy został tutaj zabity”, podczas gdy „oficjalne” wyrażenie brzmi „Kilroy był tutaj”. To, co dokładnie miał na myśli Kilroy, zawsze pozostawało nieznane, wydawało się, że ma to coś wspólnego z żołnierzami w czasie wojny, którzy wszędzie pisali ten tekst i rysowali małego człowieczka z dużym nosem spoglądającego przez płot. Zabawny szczegół, czy to przypadek, że w prawym górnym rogu tej układanki znajduje się także rodzaj „Człowieka z Kilroy”?
Kilroy był tutaj
Jan van Haasteren robi na to fajną wariację.

układanka-1000-elementów-john-of-haste-camping-chaos-killroy-był tutaj

3. Sam kemping ze wszystkimi przyczepami kempingowymi – ładne przedmioty
Sam kemping jest oczywiście pełen kamer i ludzi, którzy nagrywają siebie nawzajem czy coś, a potem transmitują to w telewizji. Widzisz także różne ręce wychodzące z przyczep kempingowych.Zabawnym elementem jest kotwica przymocowana do przyczepy kempingowej „Round The Bend”. W prawym górnym rogu układanki znajduje się tak zwany „Tipsy Bar”, z którego wychodzi również ktoś podpity (trochę pijany).
– Tablica rejestracyjna przyczepy kempingowej, w lewym dolnym rogu układanki, fioletowa przyczepa kempingowa. Ta przyczepa ma numer rejestracyjny JH. Z pewnością nie może to być przypadek, że muszą to być inicjały Jana van Haasterena?

puzzle-1000-pieces-jan-van-hurster-camping-chaos-tablica rejestracyjna
– „Round The bend” jest napisane na przyczepie kempingowej. Oznacza to, że ludzie zachowują się szaleńczo lub robią dziwne rzeczy. Ładna nazwa dla przyczepy kempingowej.

układanka-1000-elementów-jan-van-hurstering-camping-chaos-za-zakresem
– Woodlovers Tree jest napisane na tabliczce, wydaje się, że jest tam jakiś las seksu, ponieważ w lewym górnym rogu chłopiec i dziewczyna obmacują się, ale nie bez bycia zauważonym na tym „nagrywającym” kempingu. Zobaczysz także „Drzewo miłości” na znaku w dalszej części układanki. Jeden znak mówi „To the Woods”, Lover tree 69. Ładne odniesienie do tego 69….

puzzle-1000-elementow-jan-van-hurster-camping-chaos-love-tree
– Harcerze ze swoim namiotem, który mówi So-Hoo, co oczywiście nawiązuje do znanej i modnej dzielnicy Nowego Jorku o nazwie Soho, gdzie można cieszyć się wspaniałymi zakupami.

– Oszust, który jest potajemnie nagrywany iw telewizji tego oszusta widzi mieszkaniec kempingu. Znowu pięknie zrobione. Złodziej nie wie, że jest nagrywany.

puzzle-1000-elementow-jan-van-hasteren-camping-chaos-the-oszust


Ta łamigłówka pojawiła się również jako łamigłówka Skandynawii

Ta zagadka pojawiła się również w tzw. wariancie skandynawskim. Możesz przeczytać, czym jest skandynawska łamigłówka Jana van Haasterena i jakie skandynawskie łamigłówki pochodzą od Jana van Haasterena poprzez:
- gry puzzle Jan van Haasteren Skandynawia
– Ta łamigłówka została wznowiona we wrześniu 2022 roku, ale w wersji skandynawskiej.
– Zobacz przegląd za pomocą wszystkie puzzle Jan van Haasteren Skandynawia


Uderzający przedmiot - Jean Pion

Jak widać na tej układance, napotkasz „Jean Pion”. Chcesz zobaczyć wszystkie zagadki, w których pojawia się pseudonim Jan van Haasteren i co to właściwie oznacza „Jean Pion”? Sprawdź tę stronę'Jan van Haasteren i Jean Pion".
W mojej układance ten podpis jednak nie był widoczny, ale wydaje się, że jest to możliwe na innych układankach z Camping Chaos, widać to bardzo niejasno w prawym dolnym rogu układanki na brzegu basenu:
rsz_jean_pawn_on_camping_chaos


Również o Jan van Haasteren Camping Chaos 1000 sztuk

To była fajna łamigłówka do ułożenia, typowa łamigłówka Jana van Haterena ze stałymi / powtarzającymi się elementami. Ale na pewno nie za trudne! Zacząłem od ułożenia wszystkich elementów na macie puzzli, nie według koloru, ale po prostu wszystko pomieszane.
puzzle-1000-elementów-jan-van-hurster-camping-chaos-wszystko-wyjaśnione-na-puzzle-mata
Jak widać ta układanka była wciąż zupełnie nowa, wyjąłem kawałki z plastikowych toreb. Nawiasem mówiąc, kupiłem tę układankę 3 w 1 za pośrednictwem Facebook Marketplace za 30 euro. Jeśli przyjrzysz się uważnie, zobaczysz, że kawałki plastikowej torby nawet się skleiły. Oszczędza układanie ponownie 🙂
Rzeczywiście świetnie, że jest bardzo duży plakat, z którego korzystałem głównie w połowie instalacji, ponieważ wtedy układanie elementów jest trudniejsze.
układanki-1000-elementów-jan-van-hurster-camping-chaos-the-plakat
Potem zacząłem układać krawędzie puzzli, to zawsze wydaje mi się najłatwiejsze, ale wygląda na to, że sortowanie według kolorów skraca czas układania.
puzzle-1000-elementów-jan-van-hurster-camping-chaos-the-edges-laid
Następnie zacząłem od basenu, który był najłatwiejszy do ułożenia, przynajmniej brzegi basenu:
puzzle-1000-elementów-john-of-hurry-camping-chaos-w połowie układanki
Łatwo było również położyć wszystkie szyby przednie przyczep kempingowych na kempingu, te elementy są łatwe do sortowania. Następnie rozbiłem dwa namioty (zwykły namiot kempingowy i namiot harcerski), które się na nim znajdują. Ponadto niektóre części przyczep kempingowych były nadal łatwe, ale umieściłem kilka przyczep poza układanką. Zebrałem też wszystkie kawałki różnych znaków, które zwisają z drzew i które prawie wszystkie można znaleźć w lewym górnym rogu układanki. Las u góry po lewej stronie był dla mnie najtrudniejszy, umieściłem go na końcu.
I wreszcie łamigłówka była skończona!
puzzle-1000-elementów-jan-van-hurster-camping-chaos-puzzle-ukończone-puzzle-mata


Jan van Haasteren Camping Chaos 1000 elementów - Powtarzające się elementy

Jak wiesz przyjdź różne elementy we wszystkich puzzlach Jana van Haasterenajednak nie zawsze zwracana jest stała liczba elementów. Ale płetwa rekina na pewno zawsze wróci. Nie jestem pewien co do innych stałych elementów. Na przykład brakowało mi stałego elementu „koty” w tej układance, ale także „autoportretu”. Ale na przykład brakuje też „zębów”.


Układanka Jan van Haasteren „Camping Chaos” - powtarzający się element 1: Płetwa rekina

Tak, na pewno jest, a gdzie indziej niż w basenie można go znaleźć? Nie takie trudne, ale zawsze miło go znowu zobaczyć.

układanka-1000-elementów-john-of-haste-camping-chaos-płetwa-rekina


Układanka Jan van Haasteren „Camping Chaos” - powtarzający się element 2: Cygaro

Cygaro jest również bardzo popularne i tym razem ponownie. Trudno jednak znaleźć! Znalazłem, zobacz tutaj:

puzzle-1000-elementow-jan-van-hurster-camping-chaos-cygaro


Układanka Jan van Haasteren „Camping Chaos” - powtarzający się element 3: „Ręce”

Ręce, zawsze wracają, i to często dużo. Umieściłem kilka na filmie, ale spróbuj znaleźć je wszystkie:

puzzle-1000-pieces-jan-van-haste-camping-chaos-the-hands


Układanka Jan van Haasteren „Camping Chaos” - powtarzający się element 4: Baron van Tast tot Zeveren

Barona van Tasta również można było znaleźć w tej układance, ale z pewnością nie było to łatwe. Na początku myślałem, że go nie ma, ale później i tak go zobaczyłem. Jest naprawdę dobrze ukryty! Obejrzyj ten film:

puzzle-1000-elementów-john-of-haste-camping-chaos-baron-of-touch-to-spin


Jak duże są puzzle Jan van Haasteren Camping Chaos 1000 elementów?

Ta układanka ma również wymiary 68 (szerokość) na 49 (wysokość). Układankę ułożyłam na macie puzzlowej o szerokości 1 metra, szerokości 60 i wysokości 90 centymetrów.


Ile czasu zajmuje Ci ułożenie puzzli Jan van Haasteren Camping Chaos 1000 elementów?

Układankę układałam w kwietniu 2020 i prawie sama, czasem pomagał mi 11-letni syn. Całość zajęła mi 7 godzin. Ta łamigłówka jest naprawdę łatwiejsza niż „zwykła” łamigłówka Jana van Haasterena. Jest nieco mniej drobnych szczegółów, więc masz wrażenie, że dość szybko ułożyłeś tę układankę. Układałam puzzle przez kilka dni, myślę, że tydzień. Zaletą jest to, że idzie dość szybko, co jest motywujące. Ułożyłem puzzle na macie do puzzli, ale tym razem nie musiałem ich zwijać. Mógł po prostu leżeć na podłodze w naszym salonie przez tydzień. ale taka mata puzzli daje poczucie swobody „na wypadek…”.


Ta łamigłówka znajduje się w co najmniej 1 książkach wyszukiwania

Ta łamigłówka znajduje się w co najmniej jednej książce wyszukiwania autorstwa Jana van Haasterena. Są to nie tylko zabawne książki o wyszukiwaniu do wyszukiwania powtarzających się elementów, ale możesz również idealnie wykorzystać obraz tej układanki jako „bardzo” duży plakat podczas układania łamigłówek! Zobacz przegląd z naszym 'Książki wyszukiwania Jana van Haasterena"


O puzzlach Jumbo

Jumbo_Logo
Jumbo (nie mylić z naszym supermarketem Jumbo!) produkuje zabawki, gry i układanki. Jumbo, na przykład, wyprodukował bardzo znane gry, takie jak „Human don't denerwing” oraz „Stratego” i „PimPamPet”. Gry, które istnieją od pokoleń i nadal są szeroko grane zarówno przez młodych, jak i starszych. Jumbo produkuje i rozwija zabawki od około 1900 roku. W pierwszych latach istnienia firmy do Holandii sprowadzano tylko zabawki z innych krajów. Jednak od ok. 1930 r. postanowiono również wytwarzać własne zabawki, wytwarzając w tym czasie bardzo popularne zabawki z drewna. Prawie wszystkie zabawki w tamtych latach były wykonane z drewna. Ważną zasadą było to, że zabawki wykonane przez Jumbo musiały być bardzo dobrej jakości; musiał być silny jak słoń. Słoń musiał umieć na nim stanąć! Czerwony słoń od lat jest znakiem rozpoznawczym gier i łamigłówek Jumbo. Nazwa Jumbo i czerwony słoń razem tworzą logo z około 1935 roku. Słoń Jumbo jest rysowany przez pana Möhra. Pracował w agencji reklamowej i regularnie podpisywał kontrakty z Hausemann & Hötte. W pewnym momencie pan Möhr otrzymał zlecenie zaprojektowania pięknego nowego logo słonia dla zabawek Hausemann & Hötte. Od tego czasu logo nieco się zmieniło. Na przykład oko urosło przez lata i nieco bardziej opadło, dzięki czemu słoń jest bardziej przyjazny.

W przeszłości słonia używano nie tylko w kolorze czerwonym, ale we wszelkiego rodzaju kolorach, takich jak niebieski, żółty, czarny, biały i zielony. Wszystkie te kolory były przytulne i zabawne. Na przykład raz na pudełku był żółty słoń, a innym razem czerwony. Zwykle sprawdzano, który kolor najlepiej pasuje do koloru pudełka. Dopiero pod koniec lat 60. definitywnie wybrano czerwonego słonia. Czerwień to kolor, który wyróżnia się i przyciąga uwagę.

Od 1945 roku Jumbo zaczął również koncentrować się na grach wykonanych z tektury. Jumbo od lat jest więc gwarancją bardzo dobrej jakości! Jumbo to wyjątkowa holenderska firma o bogatej historii z siedzibą w Zaandam. W Jumbo pracuje około 130 pracowników. Z obrotem 75 milionów euro Jumbo jest średniej wielkości europejskim graczem na rynku zabawek. Jumbo posiada biura sprzedaży w Holandii, Belgii, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Eksportują do ponad 25 krajów na całym świecie.

W 1980 roku Jumbo rozpoczyna produkcję puzzli Jana van Haasterena.


Jan van Haasteren 'Camping Chaos' 1000 sztuk - gdzie kupić?

dostawca Cena Do strony internetowej
Rynek Nurkowie Kup Teraz
Blokker.nl 20,00 (lipiec 2021) Kup Teraz

Jan van Haasteren „Camping Chaos” 1000 sztuk - Dane techniczne

EAN nieznany
Numer układanki 80962
Rodzaj produktu Układanka
Rok wydania 2007
Motyw puzzli Styl kreskówki
Liczba części 1000
Znak rozpoznawczy CE
Grupa docelowa Dzieci i dorośli
Marka Landara
Kolory Wiele / wiele
Materiał karton
Wiek Od 10 lat

Recenzje o tej układance

Dodaj recenzję
1
2
3
4
5
Wyślij
     
Anulować

Dodaj recenzję

Puzzle 1000 sztuk
Średnia ocena:  
 opinie 2
drzwi Kras op Puzzle 1000 sztuk
Cylinder

Zrobiłem to już wcześniej, 1 z moich pierwszych puzzli Haasteren. Skończyłem wczoraj, bardzo mi się podoba

drzwi Winnice Gerben van op Puzzle 1000 sztuk
Bardzo dobrze!

Napisałem powyższą recenzję. Bardzo podobało mi się układanie tej układanki. Było kilka pozycji, których nie zrozumiałem, np. „To Shiba” i kilka. Musiałem to sprawdzić. Więc najlepsza układanka z wieloma zabawnymi elementami, szukaj dalej!

Zrobiłeś tę zagadkę? Prześlij swoje zdjęcie + ewentualnie tekst

Jeśli stworzyłeś tę łamigłówkę, prześlij nam swoją łamigłówkę, w tym tekst, w jaki sposób ją znalazłeś.

Podziel się tą stroną!