Jan van Haasteren „Grand Prix” lub „Formuła 1” 1000 sztuk

Jana van Haasterena


Podziel się tą stroną!

Jan van Haasteren „Formuła 1 – początek” 1000 sztuk

Jeśli szukasz puzzli Jana van Haasterena składających się z 1000 elementów o nazwie „Formuła 1 - Początek”, to jest to:
puzzle-1000-elementów-jan-van-hurster-formuła-1-na-puzzle-mata-pudełko-tylko-600-444
Powyższą łamigłówkę wykonałem i ma ona numer 19093. Ta łamigłówka została opublikowana w roku 2019 (sprzedana 1 września 2019 r.), a jej autorem jest Jan van Haasteren. Ta układanka „Formuła 1 – Start” jest również dostępna w innym wariancie, a mianowicie:

 • Formuła 1 – De Start, 2000 sztuk, Jumbo nr 19097, rok 2020, artysta Jan van Haasteren

Ta układanka składająca się z 1000 elementów ma rozmiar 68 (szerokość) x 49 (wysokość). Ułożyłem te puzzle na macie do układania puzzli, która ma 1 metr 60 szerokości i 90 CM wysokości.

AKTUALIZACJA 16 września 2020 r.: Ponieważ F1 jest chronioną nazwą, najwyraźniej nie wolno było jej używać w ten sposób. Nie powstaną więc żadne nowe układanki o nazwie „Formuła 1 – Start”. Wszystkie łamigłówki, które są teraz uwalniane z tego, będą się nazywać: „Grand Prix”. Numer tej układanki/pudełka pozostaje ten sam (19093), zmieniła się tylko nazwa. Obie wersje tej układanki, 1000 i 2000 elementów, mają inny obraz.


Co napotykasz, gdy układasz puzzle Jan van Haasteren?

Najpierw zrobiłem ogólną „recenzję” różnych fajnych rzeczy, które wpadły mi w oko, obejrzyj je w poniższym filmie:


Więcej o puzzlach JvH „Formuła 1 – Początek”

Ta zagadka została ułożona przez JvH, ponieważ Formuła 1 miała się odbyć w Zandvoort 3 maja 2020 r. Jednak z powodu Korony wyścig ten został przełożony, a 28 maja ogłoszono, że wyścig zostanie przeniesiony na 2021 r. W każdym razie Zandvoort. Tor TT w Assen również chciał mieć ten wyścig, ale pierwszeństwo miał tor w Zandvoort. Ostatnie Grand Prix Holandii odbyło się również na torze Zandvoort w 1985 roku. Pierwsze Grand Prix Formuły 1 odbyło się w Zandvoort w 1948 roku. Od 1948 do 1985 roku na torze Zandvoort prawie co roku odbywały się Grand Prix Formuły 1. Częściowo ze względu na dużą popularność Maxa Verstappena, Formuła ponownie odbyła się w Holandii w 2020 roku, co zostało przełożone na 2021 rok.

Jan van Haasteren wykorzystał różne elementy z Formuły 1, częściowo ze względu na piękne rysunki samochodów Formuły 1. Różne wersje samochodów wyścigowych rywalizują w tym samym wyścigu, od lat 60. XX wieku do całkiem niedawnych.

puzzle-1000-elementów-jan-van-hurster-formuła-1-start-czerwone-ferrari-600-444
Czerwone ferrari

Gwoli wyjaśnienia: jaskrawoczerwony samochód Formuły 1 z przodu (patrz zdjęcie powyżej) musi być Ferrari, ponieważ zawsze są czerwone, czyli włoski samochód. Tłoki są na torze, a wszystkie cztery koła są już zdjęte.
puzzle-1000-części-jan-van-hurster-formuła-1-pałąk-startowy-600-444
Pałąk, który jest wyłączony w Ferrari

Jan nie zapomniał nawet o obowiązkowym, a także o pałąku (patrz zdjęcie powyżej). FYI: Pałąk (wlot powietrza) nad samochodem stał się znacznie mocniejszy od czasu wypadku Alexandra Wurza podczas Grand Prix Kanady 1998, zgodnie z wymaganiami FIA. Pałąk to ta czarna, „okrągła” rzecz, która leży na ziemi, przechodzi nad kokpitem, aby chronić kierowcę w razie wypadku.
puzzle-1000-elementów-jan-van-hurster-formuła-1-start-niebieski-biały-samochód-wyścigowy-600-444
Niebiesko-biały bolid Formuły 1 z czasów Niki Laudy

Niebiesko-biały samochód Formuły 1 – patrz zdjęcie powyżej – (z psem z tyłu) wyraźnie pochodzi z czasów Niki Laudy z dużym czerpakiem powietrza nad głową kierowcy.
układanka-1000-elementów-john-of-hurry-formuła-1-start-zielony-samochód-Sir-Jack-Brabham
Green-formuła-1-samochód-Sir-Jack-Brabham

Zielony samochód wyścigowy z numerem 7 (patrz zdjęcie powyżej) jest prawie kopią samochodu wyścigowego Sir Jacka Brabhama z lat sześćdziesiątych, nawet żółty środkowy pasek na samochodzie jest bardzo rozpoznawalny.
puzzle-1000-elementów-jan-van-hurster-formula-1-samochód-bezpieczenstwa-startu-600-444
Samochód bezpieczeństwa w Formule 1

Z tyłu rzędu, w lewym górnym rogu układanki, znajduje się samochód bezpieczeństwa Formuły 1 (na zdjęciu powyżej), fantastyczny Mercedes AMG prowadzony przez Bernda Mayländera; zawodowy były kierowca Formuły 1. Samochód bezpieczeństwa jest uruchamiany po poważnych wypadkach, podczas ulewnego deszczu lub w okolicznościach, w których nie jest możliwe bezpieczne ściganie się. Od 1993 roku samochód bezpieczeństwa jest oficjalnie używany w wyścigach Formuły 1.

Te puzzle ułożyłem prawie w całości sam. Moja 14-letnia córka zwykle nie pomaga, ale w końcu przyszła pomóc mi położyć niebo. To była naprawdę trudna część! Zrobiłem to na macie do układania puzzli, więc mogłem łatwo przenosić to pomiędzy. W tym przypadku rzeczywiście musiałem go kilka razy zsunąć zamiast zwijać. Taka mata do puzzli zawsze się przyda!
Oto jak zwijam puzzle w matę puzzli:

Zrobiłem to w ciągu kilku dni, prawie nigdy nie udaje mi się złożyć układanki w całości za jednym zamachem, zwłaszcza gdy patrzę na czas, w którym nad nią pracuję. Ja też zawsze układam puzzle swobodnie; to nie wyścig z czasem.

Kupiłem te puzzle z drugiej ręki, a sprzedawca zapewnił mnie, że puzzle są kompletne. Musimy założyć, że (nawiasem mówiąc, kupione za 10 euro – normalna cena za używaną łamigłówkę). Zacząłem od wyjaśnienia wszystkich elementów po wyjęciu z pudełka. Natychmiast sortuję proste elementy na krawędzie. to jest wynik:
puzzle-1000-pieces-jan-van-hurster-formula-1-on-puzzle-mat-pieces-explained-600-444
A potem zacząłem układać krawędzie:
puzzle-1000-elementów-jan-van-hurster-formuła-1-na-maty-puzzle-krawędzie-ułożone-z-pudełkiem-600-444

Najpierw zacząłem szukać części z dużymi czerwonymi literami na sztandarze samolotu, były bardzo łatwe. Żółty samolot jest również łatwy. I zbierz wszystkie elementy stojaka z ludźmi. Co skłoniło mnie do ułożenia pierwszego początku układanki - wynik po 45 minutach (i już zebrane kawałki kolorami):
Puzzle-1000-elementów-Jan-van-Haasteren-Formula-1-on-Puzzle-mata-po-45-minutach

Samochód Wegenwacht i samochody Formuły 1 są również łatwe i dobre do wykonania, sortujesz te elementy według koloru i nie ma wielu takich samych kolorów, gdzie po 2,5 godzinach układania zagadek mam wynik:
Puzzle-1000-elementów-Jan-van-Haasteren-Formula-1-on-Puzzle-mata-po-25-godzinach

Od czasu do czasu śledzę czas i robię zdjęcie, ale to jest zrobione około 1 godziny później, pewien postęp, ale bez większych kroków:
Puzzle-1000-elementów-Jan-van-Haasteren-Formula-1-on-Puzzle-mata-po-3-godzinach-i-15-minutach

Najtrudniejsze były te wszystkie stojące blisko siebie osoby (nie byłoby to możliwe teraz w czasach Korony - 2020!), a jeszcze trudniejsze było niebo z białymi chmurami. W końcu zaczynasz zastanawiać się nad kształtem puzzli, ponieważ naprawdę nie możesz zobaczyć, który element należy do którego, na podstawie koloru. To było wspaniałe, że moje 14-letnie córki nagle przyszły z pomocą!
Puzzle-1000-elementów-Jan-van-Haasteren-Formula-1-to-Puzzlemate-85-pct-off

I tak, ułóż układankę, całkiem zabawną, niezbyt trudną:
puzzle-1000-elementów-jan-van-huren-formuła-1-start-600-444

Tutaj ponownie powiedziałeś układankę na macie z puzzlami z pudełkiem:
Puzzle-1000-elementów-Jan-van-Haasteren-Formula-1-on-Puzzle-mata-puzzle-ukończone-i-pudełko


Jan van Haasteren „Formuła 1 – Początek” 1000 elementów – Powtarzające się elementy

W tej układance jest dużo powtarzające się elementy autorstwa Jana van Haasterena. Kiedyś próbowałem umieścić je wszystkie na filmie i zdjęciu, a listę znajdziesz poniżej. Jak widać, jest ich bardzo dużo.


Układanka Jan van Haasteren „Formuła 1 - Start” - powtarzający się element 1: Baron van Tast tot Zeveren

Baron van Tast tot Zeveren to stara postać z kreskówki, którą narysował JvH. Czasami wraca w puzzlach, zawsze w niebieskiej kurtce, czarnych spodniach i czarnych włosach z bokobrodami. Z melonikiem. Również w tej układance, fajnie! Ścigany przez rekina! Biegnij Baronie!

Puzzle-1000-elementów-Jan-van-Haasteren-Formula-1-Baron-van-tast


Układanka Jan van Haasteren „Formuła 1 - Start” - powtarzający się element 2: Okulary 2x

Okulary są często trudne do znalezienia, ponieważ są małe. Czasem zdarza się to raz, czasem częściej. Znaleźliśmy 1 szklanki:

Puzzle-1000-elementów-Jan-van-Haasteren-Formuła-1-okulary-1

Puzzle-1000-elementów-Jan-van-Haasteren-Formuła-1-okulary-2


Układanka Jan van Haasteren „Formuła 1 - Start” - powtarzający się element 3: Kot lub kot

Kot lub kot jest prawie zawsze obecny, nie zawsze łatwo go znaleźć. Widzisz go spod samochodu pomocy drogowej, a potem czai się na bardzo małą mysz, która jest w samochodzie Formuły 1:

Puzzle-1000-elementów-Jan-van-Haasteren-Formula-1-kot


Układanka Jan van Haasteren „Formuła 1 - Start” - powtarzający się element 4: Policja 3x i oszust

Policja i oszust są zawsze tam też. Często oszust jest blisko policji. W tym przypadku znowu, ale policja jest zbyt zajęta innymi rzeczami, takimi jak te wszystkie zepsute samochody i grzywny:

Puzzle-1000-elementów-Jan-van-Haasteren-Formula-1-policja-2

Puzzle-1000-elementów-Jan-van-Haasteren-Formula-1-policja-3


Układanka Jan van Haasteren „Formuła 1 – Początek” – powtarzający się element 5: Cygaro

Cygaro jest prawie zawsze tam i bardzo trudno je znaleźć, ponieważ jest dość małe. Ale wrócił:

Puzzle-1000-elementów-Jan-van-Haasteren-Formula-1-cygaro


Układanka Jan van Haasteren „Formuła 1 – Start” – powtarzający się element 6: Płetwa rekina

Oczywiście płetwa rekina, która jest niezbędna. W tym przypadku płetwa rekina jest po „Baron van Tast van Zeveren”!

Puzzle-1000-elementów-Jan-van-Haasteren-Formula-1-płetwa rekina


Układanka Jan van Haasteren „Formuła 1 - Start” - powtarzający się element 7: Ręce 3x

Czasami jest dużo rąk iw różnych miejscach. W tej układance udało mi się znaleźć tylko 3. Gdzie? Sprawdź wideo!

Puzzle-1000-elementów-Jan-van-Haasteren-Formula-1-ręce


Układanka Jan van Haasteren „Formuła 1 - Start” - powtarzający się element 8: Zęby

Proteza jest zawsze fajna, ponieważ jest mała i trudna do znalezienia. Prawie zawsze szczoteczką i pastą do zębów:

Puzzle-1000-elementów-Jan-van-Haasteren-Formula-1-zęby


Układanka Jan van Haasteren „Formuła 1 - Start” - powtarzający się element 9: Kałamarnica

Kałamarnica tym razem nie odgrywa większej roli, jest w koszu na śmieci na plaży. Czy stamtąd ucieknie?

Puzzle-1000-elementów-Jan-van-Haasteren-Formuła-1-kałamarnica


Układanka Jan van Haasteren 'Formuła 1 - Start' - powtarzający się element 10: naklejka Jane 5x

Często są też naklejki z Jane, jest ich kilka. Udało nam się znaleźć 5:

Puzzle-1000-elementów-Jan-van-Haasteren-Formula-1-jane-naklejki-5


Układanka Jan van Haasteren „Formuła 1 – Start” – powtarzający się element 11: sam Jan van Haasteren

Tak, to najlepiej, jeśli widzisz na puzzlach samego kreślarza, samego Jana van Haasterena. Stoi na widowni, a inny widz coś do niego krzyczy:

Puzzle-1000-elementów-Jan-van-Haasteren-Formula-1-jan-van-haasterern-self


Układanka Jan van Haasteren „Formuła 1 - Start” - powtarzający się element 12: Krab

Krab jest zawsze obecny na puzzlach. Stoi na wydmach z publicznością:

Puzzle-1000-elementów-Jan-van-Haasteren-Formula-1-krab


Układanka Jan van Haasteren „Formuła 1 - Start” - powtarzający się element 13: Oczy 1x

Oczy zazwyczaj zawsze pojawiają się wszędzie i nigdzie w zagadkach JvH. Udało mi się ich teraz znaleźć dwa razy, z trudem, w samochodzie Wegenwacht i spod dołu. Na filmie pokazuję oczy 2x, później znalazłem oczy drugi raz spod dołu:

Puzzle-1000-elementów-Jan-van-Haasteren-Formuła-1-oczy-1x

Puzzle-1000-elementów-Jan-van-Haasteren-Formuła-1-oczy-2x


Układanka Jan van Haasteren „Formuła 1 – Start” – powtarzający się element 14: Peryskop

Peryskop zawsze wychodzi z wody, więc wokół niego zawsze jest trochę wody:

Puzzle-1000-elementów-Jan-van-Haasteren-Formula-1-peryskop


Układanka Jan van Haasteren „Formuła 1 - Start” - powtarzający się element 15: Strzałki 3x

Strzały są również bardzo ładne, częściowo dlatego, że jest ich więcej do znalezienia i nie są łatwe do znalezienia. Udało mi się znaleźć 3:

Puzzle-1000-elementów-Jan-van-Haasteren-Formuła-1-strzałki-2-elementy


Układanka Jan van Haasteren 'Formuła 1 - Start' - powtarzający się element 16: Plastry 3x

Tynki to także bardzo zabawna misja w ramach puzzli JvH. Zwykle jest ich kilka, czasem nawet 8 sztuk. W tej układance udało mi się znaleźć 3:

Puzzle-1000-elementów-Jan-van-Haasteren-Formula-1-naszywki-2-elementy


Układanka Jan van Haasteren „Formuła 1 – Start” – powtarzający się element 17: Sinterklaas

Tak, Sinterklaas, oczywiście nie można go przegapić. Ale niełatwo go znaleźć i jest rozbitkiem! Musi zejść na brzeg ze swoim kumplem z łodzią wiosłową:

Puzzle-1000-elementów-Jan-van-Haasteren-Formula-1-sinterklaas


Układanka Jan van Haasteren „Formuła 1 - Start” - powtarzający się element 18: Spook

Duch też często powraca. Czasami kilka razy i często wygląda na trochę zaniepokojonego, tak też jest teraz:

Puzzle-1000-elementów-Jan-van-Haasteren-Formuła-1-duch


Układanka Jan van Haasteren „Formuła 1 - Start” - powtarzający się element 19: Super Snail

Super ślimak jest zawsze zabawny, ponieważ z jakiegoś powodu zawsze idzie dość szybko. Teraz bierze udział w wyścigu Formuły 1 ze swoim kumplem żółwiem (wydaje się, że biedronka i kapelusz również biorą udział w tym wyścigu):

Puzzle-1000-elementów-Jan-van-Haasteren-Formula-1-super ślimak


Układanka Jan van Haasteren 'Formuła 1 - Początek' - powtarzający się element 20: Urzędnik podatkowy

Znaleźliśmy powtarzający się element „Urzędnik podatkowy” w układance „Formuła 1”. Możesz również zobaczyć tego urzędnika podatkowego pod adresem „Jarmark choinkowy' i 'Konkurs piosenki Eurowizji"

Puzzle-1000-elementów-Jan-van-Haasteren-Formula-1-urzędnik-podatkowy


Jak duże są puzzle Jan van Haasteren „Formuła 1 – Start” 1000 elementów?

Ta układanka ma również wymiary 68 (szerokość) na 49 (wysokość). Układankę ułożyłam na macie puzzlowej o szerokości 1 metra, szerokości 60 i wysokości 90 centymetrów.


Jak długo zajmie Ci ułożenie tej 1000-elementowej układanki?

Zawsze zaczynam od wyjaśnienia wszystkich elementów po wyjęciu z pudełka. Czas jaki na to poświęciłem to 30 minut. Następnie położyłem krawędzie, co zajęło mi 25 minut. Tak około 1 godz.

Reszta układanki zajęła mi kolejne 5 godzin i 15 minut, w końcu moja 14-letnia córka pomogła mi z tym bardzo trudnym powietrzem. Ale w sumie nie jest to trudna łamigłówka, więc mój całkowity czas na tę łamigłówkę wyniósł:
6 godzin i 15 minut. Wyraźnie niższy niż nieco trudniejsze zagadki JvH, które często zajmują mi około 8 – 9 godzin.


Ta łamigłówka znajduje się w co najmniej 1 książkach wyszukiwania

Ta łamigłówka znajduje się w co najmniej jednej książce wyszukiwania autorstwa Jana van Haasterena. Są to nie tylko zabawne książki o wyszukiwaniu do wyszukiwania powtarzających się elementów, ale możesz również idealnie wykorzystać obraz tej układanki jako „bardzo” duży plakat podczas układania łamigłówek! Zobacz przegląd z naszym 'Książki wyszukiwania Jana van Haasterena"


O puzzlach Jumbo

Jumbo_Logo
Jumbo (nie mylić z naszym supermarketem Jumbo!) produkuje zabawki, gry i układanki. Jumbo, na przykład, wyprodukował bardzo znane gry, takie jak „Human don't denerwing” oraz „Stratego” i „PimPamPet”. Gry, które istnieją od pokoleń i nadal są szeroko grane zarówno przez młodych, jak i starszych. Jumbo produkuje i rozwija zabawki od około 1900 roku. W pierwszych latach istnienia firmy do Holandii sprowadzano tylko zabawki z innych krajów. Jednak od ok. 1930 r. postanowiono również wytwarzać własne zabawki, wytwarzając w tym czasie bardzo popularne zabawki z drewna. Prawie wszystkie zabawki w tamtych latach były wykonane z drewna. Ważną zasadą było to, że zabawki wykonane przez Jumbo musiały być bardzo dobrej jakości; musiał być silny jak słoń. Słoń musiał umieć na nim stanąć! Czerwony słoń od lat jest znakiem rozpoznawczym gier i łamigłówek Jumbo. Nazwa Jumbo i czerwony słoń razem tworzą logo z około 1935 roku. Słoń Jumbo jest rysowany przez pana Möhra. Pracował w agencji reklamowej i regularnie podpisywał kontrakty z Hausemann & Hötte. W pewnym momencie pan Möhr otrzymał zlecenie zaprojektowania pięknego nowego logo słonia dla zabawek Hausemann & Hötte. Od tego czasu logo nieco się zmieniło. Na przykład oko urosło przez lata i nieco bardziej opadło, dzięki czemu słoń jest bardziej przyjazny.

W przeszłości słonia używano nie tylko w kolorze czerwonym, ale we wszelkiego rodzaju kolorach, takich jak niebieski, żółty, czarny, biały i zielony. Wszystkie te kolory były przytulne i zabawne. Na przykład raz na pudełku był żółty słoń, a innym razem czerwony. Zwykle sprawdzano, który kolor najlepiej pasuje do koloru pudełka. Dopiero pod koniec lat 60. definitywnie wybrano czerwonego słonia. Czerwień to kolor, który wyróżnia się i przyciąga uwagę.

Od 1945 roku Jumbo zaczął również koncentrować się na grach wykonanych z tektury. Jumbo od lat jest więc gwarancją bardzo dobrej jakości! Jumbo to wyjątkowa holenderska firma o bogatej historii z siedzibą w Zaandam. W Jumbo pracuje około 130 pracowników. Z obrotem 75 milionów euro Jumbo jest średniej wielkości europejskim graczem na rynku zabawek. Jumbo posiada biura sprzedaży w Holandii, Belgii, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Eksportują do ponad 25 krajów na całym świecie.

W 1980 roku Jumbo rozpoczyna produkcję puzzli Jana van Haasterena.


Jan van Haasteren „Grand Prix” czyli „Formuła 1” 1000 sztuk - gdzie kupić?

dostawca Cena Do strony internetowej
Bol.com Nieznany (czerwiec 2020) Kup Teraz
Amazon.nl 12,99 (czerwiec 2020) Kup Teraz
Jvh-puzzles.nl 16,00 (czerwiec 2020) Kup Teraz
Intertoys.nl 19,99 (czerwiec 2020) Kup Teraz
Tanielegpuzzels.nl 16,95 (czerwiec 2020) Kup Teraz
Toychamp.nl 17,99 (czerwiec 2020) Kup Teraz
Bookspot.nl 18,99 (czerwiec 2020) Kup Teraz
Puzzlestore.nl 16,95 (czerwiec 2020) Kup Teraz
Blokker.nl 16,99 (czerwiec 2020) Kup Teraz
Spellerijk.nl 16,95 (czerwiec 2020) Kup Teraz
Speelwinkel.nl 16,95 (czerwiec 2020) Kup Teraz
Tuinland.nl 14,95 (czerwiec 2020) Kup Teraz
Wehkamp.nl 16,95 (czerwiec 2020) Kup Teraz
Alternate.nl 16,99 (czerwiec 2020) Kup Teraz
Popshopcorry.nl 17,95 (czerwiec 2020) Kup Teraz
Kalendarzsklep.pl 17,99 (czerwiec 2020) Kup Teraz
Depuzzlegiant.nl 22,95 (czerwiec 2020) Kup Teraz
Deboet.nl 16,99 (czerwiec 2020) Kup Teraz
Lobbes.nl 17,99 (czerwiec 2020) Kup Teraz
Toyhouse.nl 17,99 (czerwiec 2020) Kup Teraz
Toysklazienaveen.nl 18,99 (czerwiec 2020) Kup Teraz
Kelcha.nl 15,95 (czerwiec 2020) Kup Teraz
Degrotespeelgoedwinkel.nl 18,99 (czerwiec 2020) Kup Teraz
Suprabazar.be 16,98 (czerwiec 2020) Kup Teraz
Zeistspeelgoed.nl 16,99 (czerwiec 2020) Kup Teraz
Jolie-games.nl 16,95 (czerwiec 2020) Kup Teraz
Coppenswarenhuis.nl 15,99 (czerwiec 2020) Kup Teraz
Hesemans.nl 22,95 (czerwiec 2020) Kup Teraz
Babykadowinkelukkieshop.nl 20,99 (czerwiec 2020) Kup Teraz
Woutersmodelbouw.nl 16,99 (czerwiec 2020) Kup Teraz

Jan van Haasteren „Grand Prix” lub „Formuła 1” 1000 sztuk - Dane techniczne

EAN 8710126190937
Numer układanki 19093
Rodzaj produktu Układanka
Temat puzzli Styl kreskówki
Liczba części 1000
Znak rozpoznawczy CE
Grupa docelowa Dzieci i dorośli
rodzaj układanki układanka
Marka Landara
Kolor różnorodny
Materiał karton
Wiek Od 10 lat

Recenzje o tej układance

Dodaj recenzję
1
2
3
4
5
Wyślij
     
Anulować

Dodaj recenzję

Puzzle 1000 sztuk
Średnia ocena:  
 opinie 1
drzwi Winnice Gerben van op Puzzle 1000 sztuk
Zaskakująco zabawne

Napisałem powyższą recenzję na temat układanki Formuły 1 Jana van Haasterena. Niezbyt trudna łamigłówka, ale jeśli dobrze się przyjrzysz i poszukasz, wciąż znajdziesz wiele zaskakujących i stałych powtarzających się elementów. Również miło, że jest to aktualne, biorąc pod uwagę Formułę 1, która przyjedzie do Zandvoort i pojawi się w 2020 roku. 4 gwiazdki!

Zrobiłeś tę zagadkę? Prześlij swoje zdjęcie + ewentualnie tekst

Jeśli stworzyłeś tę łamigłówkę, prześlij nam swoją łamigłówkę, w tym tekst, w jaki sposób ją znalazłeś.

Ci łamigłówka już ułożyli tę łamigłówkę

 • 19 sierpnia 2022
  -
  Nelis heyden - Zabawna, zabawna łamigłówka
 • 20 czerwca 2022
  -
  Wim Kroon – nazwa tej układanki brzmi teraz „Grand Prix” Kupiona na Amazon za 11,99 €

Podziel się tą stroną!