Jan van Haasteren „Konkurs piosenki Eurowizji” 1000 utworów

Jana van Haasterena


Podziel się tą stroną!

Jan van Haasteren „Konkurs piosenki Eurowizji” 1000 utworów

Niedawno ułożyłem tę zagadkę. Jest to układanka „Eurovision Song Contest” (Konkurs Eurowizji) - to jest numer 20025. Ta układanka jest dostępna tylko w wersji 1000 elementów. To ta zagadka:
puzzle-1000-elementów-jan-van-haasteren-konkurs-piosenki eurowizji-puzzle-af-600-444

Ta łamigłówka miała być wykorzystana do puzzli NK, które miały się odbyć 6 kwietnia 2020 r., Ale zostały odwołane z powodu Corony. Zagadka NK została następnie przeniesiona na 6 września 2020 r., Ale została ponownie przeniesiona ze względu na Koronę i 1,5-metrowy dystans. Kolejna zagadka NK odbędzie się teraz 11 kwietnia 2021 r.

Ta zagadka pojawiła się w kwietniu 2020 roku, ponieważ w 2020 roku Holandia miała być gospodarzem Konkursu Piosenki Eurowizji. Duncan Laurence wygrał Konkurs Piosenki Eurowizji 2019! Przed Duncanem Laurencem Holandia czterokrotnie wygrała Konkurs Piosenki Eurowizji. Został zwycięzcą ze swoim hitem „Arcade”. Konkurs Piosenki Eurowizji odbyłby się w dniach 4, 12 i 14 maja 16 r. w Rotterdamie, w lokalizacji „Ahoy Rotterdam”. W dniu 2020 marca 18 roku festiwal został odwołany z powodu COVID-2020 lub światowej epidemii Corona. Nigdy wcześniej Konkurs Piosenki Eurowizji nie został odwołany. Tematem wyznaczonym przez Rotterdam było „Otwórz się”.

Kiedy odbędzie się Konkurs Piosenki Eurowizji w Holandii – Rotterdamie?

Odbędzie się teraz 18, 20 i 22 maja 2021 r. w Rotterdamie. Pierwszy półfinał odbędzie się we wtorek 18 maja, drugi w czwartek 20 maja, a finał w sobotę 22 maja. Holandia automatycznie zakwalifikowała się do finału dzięki zwycięstwu Duncana Laurence'a w 2019 roku. Kraje Hiszpania, Francja, Niemcy, Wielka Brytania i Włochy są również w finale. Nadawcą dla Holandii jest Jeangu Macrooy, był przed 2020 rokiem i będzie też przed 2021. Nie wolno mu jednak ponownie wykonać swojej piosenki „Grow”. W tym celu musi wykonać nową piosenkę. Pod warunkiem, że wypadnie lepiej niż piosenka z układanki Jana van Haasterena, bo tam publiczność szybko ucieka, gdy występuje jakiś okazjonalny zespół.


Co napotykasz, gdy układasz puzzle Jan van Haasteren?

Ułożyłem tę łamigłówkę na macie o wymiarach 1 metr, 60 szerokości i 90 centymetrów wysokości. Uważam to za przydatne, ponieważ regularnie muszę ponownie przesuwać układankę.
Po zwinięciu tej układanki w matę do układania puzzli, po kilku dniach ponownie zacząłem ją zwijać z maty do układania puzzli:

Widać, że niektóre elementy nie układają się ładnie podczas rozwijania, ale w sumie nie jest tak źle, trzeba je jeszcze raz poskładać 🙂

Rzadko kończę w kilka dni. Zacznę od wyjaśnienia wszystkich fragmentów:
Puzzle-1000-elementów-Jan-van-Haasteren-Eurowizja-Songfestival-puzzle-elementy-wyjaśnione-i-pudełko

Następnie ułożyłem brzegi puzzli. Jak widać na poniższym obrazku, brakuje jeszcze 2 elementów na krawędzi. Prawie zawsze kupuję puzzle z drugiej ręki przez internet, ale wtedy zawsze istnieje ryzyko, że puzzle nie są kompletne, mimo że zawsze pytam sprzedawcę. Nadal szukałem dwóch brakujących elementów krawędzi, ale zdecydowałem się odpuścić. Prawdopodobnie znajdziesz je później wśród innych kawałków (co rzeczywiście miało miejsce!). Zacząłem od zebrania elementów w kolorach tęczy, które były dość łatwe i szybkie do złożenia. Szybko znalazłem też elementy sceny, które są takie same:
Puzzle-1000-elementów-Jan-van-Haasteren-Eurowizja-Songfestival-po-1-godzinie

Następnie zacząłem zbierać elementy według kolorów. W każdym razie zebrałem utwory śpiewaków. Trudne, bo śpiewak (podobnie jak kałamarnica!) wraca 2 razy. Które kawałki gdzie pasują? Jak widać, listy z „Eurosong Contest” już zebrałem. Oto wynik dla mnie po 2 godzinach zastanawiania się:
Puzzle-1000-elementów-Jan-van-Haasteren-Eurovision-Songfestival-20-pkt-po-2-godzinach

Kawałki sufitu były całkiem do opanowania, na początku wydawało się to całkiem niemożliwe, ale widać, w którą stronę „biegną” belki, a potem idzie dość szybko. Miły kot na wierzchu czasami ułatwia układanie. Okazało się, że kawałki kałamarnicy są bardzo trudne, które pojawiły się 2 razy:
Puzzle-1000-elementów-Jan-van-Haasteren-Eurovision-Contest-30-pct-finish

Potem zacząłem skupiać się na widowni na dole układanki, co trzeba kiedyś zrobić. Muszę powiedzieć, że dość trudne i trochę to odłożyłem, te wszystkie drobiazgi od tych wszystkich ludzi. Ale tutaj też posortowałem głównie według koloru i na przykład zacząłem od ludzi na widowni w żółtej koszuli lub swetrze:
Układanka-1000-elementów-Jan-van-Haasteren-Eurowizja-Songfestival-60-pkt-teraz umieszczona powyżej i zajęta publicznością poniżej

I wreszcie zrobił dobry ruch w układaniu publiczności! Teraz pozostały prawie tylko szare powierzchnie i białe kłęby dymu. Najtrudniejszy.
Puzzle-1000-elementów-Jan-van-Haasteren-Eurovision-Contest-80-pct-finish

Zebrałem razem szare kawałki i zachowałem wszystkie te naprawdę całkowicie białe kawałki do ostatniego. Na tych szarych elementach nadal można coś rozpoznać lub zobaczyć, więc jest bardziej jasne, gdzie je „powinno” umieścić:
Puzzle-1000-elementów-Jan-van-Haasteren-Eurowizja-Songfestival-Prawie skończone

I tak, wtedy nadal potrzebowałem tych białych chmur dymu. Trochę pomogła mi moja 9-letnia córka, spodobało jej się to. To było naprawdę metodą prób i błędów, ale leżenie z dwiema osobami z pewnością robi różnicę. Rezultatem końcowym jest łamigłówka, która jest gotowa. Tak!
Puzzle-1000-elementów-Jan-van-Haasteren-Eurowizja-Songfestival-puzzle-zakończone

I jeszcze jedno zdjęcie gotowych puzzli na mojej macie z puzzlami, z pudełkiem:
Puzzle-1000-elementów-Jan-van-Haasteren-Eurowizja-Songfestival-puzzle-ukończone-i-pudełko


Więcej o układance JvH „Konkurs Piosenki Eurowizji”

Ta łamigłówka Jana van Haasterena wydaje się trochę nudna, ale kiedy ją ułożysz, jest naprawdę zabawna. Częściowo dlatego, że było to tak odpowiednie dla „naszego” Konkursu Piosenki Eurowizji, że przyjechałem/byłem w Holandii. Jednak różni się to od zwykłego Konkursu Piosenki Eurowizji. Jest teraz trochę bałaganu lub chaosu, co często widać w JvH. Jest to bardzo szczególny występ zespołu, w skład którego wchodzą: policja, oszust, krab, Sinterklaas, Towarzysz Sinterklaas, bębniąca kałamarnica, piosenkarz i bardzo mały człowieczek. Ale muzyka, którą tworzą, musi być okropna, bo widać, jak publiczność szybko ucieka. Chcą jak najszybciej wrócić do domu! Na scenie pełno jest wszelkiego rodzaju nieczystości, które być może już zostały wyrzucone. A piła odpiłuje piosenkarza…..

W lewym dolnym rogu mężczyzna „tylko” pisze na swoim komputerze. Jaka byłaby jego rola w Konkursie Piosenki Eurowizji? Ponadto Jury to stary człowiek, który został całkowicie powalony przez publiczność.

Jestem ciekawa i mam nadzieję, że nasz holenderski wpis wypadnie lepiej niż na tej układance!

Układanka była zabawna w układaniu i nagrałem ogólny film z różnymi zabawnymi elementami, które można znaleźć w tej układance:


Jan van Haasteren „Konkurs Piosenki Eurowizji” 1000 sztuk - Powtarzające się elementy

Fajną rzeczą w tej układance jest to, że po ułożeniu puzzli jest jeszcze rodzaj puzzli wyszukiwania. szukasz naprawiono powtarzające się elementy autorstwa Jana van Haasterena. Czy potrafisz znaleźć je wszystkie, czy po prostu ich tam nie ma? Krab, zęby, płetwa rekina, urzędnik podatkowy, strzały, ręce, oczy itp. W tej układance jest ich dużo, a poniżej zrobiłem filmy i zdjęcia. Spróbuj znaleźć je samodzielnie, zanim obejrzysz je poniżej.


Układanka Jan van Haasteren „Konkurs Piosenki Eurowizji” - powtarzający się element 1: Baron van Tast tot Zeveren

Baron van Tast tot Zeveren to stara postać z kreskówek, którą rysował Jan van Haasteren. Nadal dość regularnie pojawia się w swoich puzzlach. Niełatwy do znalezienia, rozpoznawalny po jego niebieskiej marynarce, czarnym krawacie i czarnych spodniach, czarnym meloniku i bokobrodach.

puzzle-1000-elementów-john-of-haste-eurovision-songfestival-baron-of-touch-to-pot


Układanka Jana van Haasterena „Konkurs Piosenki Eurowizji” - powtarzający się element 2: De Bril

Okulary są często bardzo trudne do znalezienia, ponieważ są dość małe. Udało mi się znaleźć okulary 3x na tej układance. Czy patrzysz?

puzzle-1000-pieces-jan-van-hateren-eurovision-songfestival-de-bril


Układanka Jana van Haasterena „Konkurs Piosenki Eurowizji” - powtarzający się element 3: Cygaro

Cygaro jest również bardzo trudne do znalezienia i prawie zawsze powraca w zagadkach JvH. Udało mi się znaleźć cygaro 3x (!).

puzzle-1000-pieces-jan-van-hasteren-eurovision-songfestival-the-cigar


Układanka Jana van Haasterena „Konkurs Piosenki Eurowizji” - powtarzający się element 4: De Zaag

Piła jest na prawie każdej układance, w tym tym razem. Często piłuje w najdziwniejszych miejscach i przez najdziwniejsze materiały. Wygląda na to, że piła „odeśle” piosenkarza i śpiewaków:

puzzle-1000-elementów-jan-van-hasteren-eurovision-songfestival-the-saw


Układanka Jana van Haasterena „Konkurs Piosenki Eurowizji” - powtarzający się element 5: Trzy dziury

Na prawie wszystkich puzzlach Jana van Haasterena można zobaczyć 3 wizjery. Spójrz tutaj:

puzzle-1000-elementów-jan-van-hasteren-eurovision-songfestival-the-3-holes


Układanka Jana van Haasterena „Konkurs Piosenki Eurowizji” - powtarzający się element 6: Płetwa rekina

Płetwa rekina to sygnatura Jvh, zawsze ją widać. Zawsze widziałem tylko 1 płetwę rekina. Płetwa często przechodzi przez najdziwniejsze elementy:

układanki-1000-elementów-jan-van-hateren-eurovision-songfestival-płetwa rekina


Układanka Jana van Haasterena „Konkurs Piosenki Eurowizji” - powtarzający się element 7: Ręce

Zawsze widzisz ręce pojawiające się w najdziwniejszych miejscach. Znaleźliśmy jeszcze kilka:

puzzle-1000-pieces-jan-van-hateren-eurovision-songfestival-de-handjes


Układanka Jana van Haasterena „Konkurs Piosenki Eurowizji” - powtarzający się element 8: Het Gebit

Prawie zawsze możesz zobaczyć Zęby z towarzyszącą pastą do zębów. Ale: bardzo trudny do znalezienia, czasami myślisz, że nie ma go na układance, ale wrócił:

puzzle-1000-pieces-jan-van-hateren-eurovision-songfestival-the-teeth


Układanka Jana van Haasterena „Konkurs Piosenki Eurowizji” - powtarzający się element 9: Kałamarnica

The Squid ładnie uczestniczy w występie w tym Konkursie Piosenki Eurowizji. I wydaje się, że świetnie się bawi, oprócz uciekającego tłumu:

puzzle-1000-elementów-jan-van-hasteren-eurovision-songfestival-squid


Układanka Jana van Haasterena „Konkurs Piosenki Eurowizji” – powtarzający się element 10: sam Jan van Haasteren

Najlepiej, jeśli na puzzlach znajdziesz samego Jana van Haasterena. Jeśli nie wiesz dokładnie, jak to wygląda, spójrz na pudełko. Wtedy go rozpoznasz, ale znalezienie go często jest nadal bardzo trudne!

układanki-1000-elementów-jan-van-hurster-eurovision-songfestival-jan-van-hurstering-yourself


Układanka Jana van Haasterena „Konkurs Piosenki Eurowizji” - powtarzający się element 11: naklejki Jane

Jane często pojawia się jako imię na żółtych naklejkach samoprzylepnych. Pytanie brzmi jednak, jak często można go znaleźć. Udało mi się znaleźć 5:

puzzle-1000-pieces-jan-van-hateren-eurovision-songfestival-jane-stickertjes-1

puzzle-1000-pieces-jan-van-hateren-eurovision-songfestival-jane-stickertjes-2


Układanka Jana van Haasterena „Konkurs Piosenki Eurowizji” - powtarzający się element 12: Krab

Krab jest również często obecny i bawi się muzyką zespołu, w przeciwieństwie do uciekającego tłumu:

1000-częściowy układanka-John-of-hurry-eurovision-song-festival-crab


Układanka Jana van Haasterena „Konkurs Piosenki Eurowizji” - powtarzający się element 13: Peryskop

Peryskop jest prawie zawsze obecny, znowu często otoczony wodą, ponieważ tak naprawdę jest to element łodzi podwodnej:


Układanka Jana van Haasterena „Konkurs Piosenki Eurowizji” - powtarzający się element 14: Plastry

Plasterki, jasne, często i dużo. Ale ile plastrów udało nam się znaleźć? Osiem aż!

jigsaw-1000-pieces-jan-van-hateren-eurovision-songfestival-patches


Układanka Jana van Haasterena „Konkurs Piosenki Eurowizji” - powtarzający się element 15: Kotek czy kot

Prawie zawsze widzisz kota lub kota polującego na mysz lub ptaka. Widzimy go również w tej układance:

puzzle-1000-elementów-john-of-haste-eurovision-songfestival-cat-or-cat


Układanka Jan van Haasteren „Konkurs Piosenki Eurowizji” – powtarzający się element 16: Policja i oszust

Policja i oszust to również powtarzające się elementy, często policja szuka oszusta, a oszust jest bardzo blisko, mniej lub bardziej przebrany. Ale co teraz? Policja i oszust właśnie biorą udział w występie zespołu na Konkursie Piosenki Eurowizji!

puzzle-1000-pieces-jan-van-hateren-eurovision-songfestival-policja-i-oszust


Układanka Jana van Haasterena „Konkurs Piosenki Eurowizji” – powtarzający się element 17: Sinterklaas

Sinterklaas zawsze pojawia się w układance Jana van Haasterena. Często ze swoim nieco kolorowym towarzyszem. Sinterklaas również chętnie bierze udział w przedstawieniu, przez co również odstrasza publiczność:

puzzle-1000-elementów-jan-van-hateren-eurovision-songfestival-sinterklaas


Układanka Jana van Haasterena „Konkurs Piosenki Eurowizji” - powtarzający się element 18: Spook

Duch jest często zawsze obecny, a czasami jest kilka duchów (od 2 do 3). Zwykle wyglądają na trochę zaniepokojonych. W tym przypadku z pewnością tak nie jest, widzimy szeroko uśmiechniętego ducha!

puzzle-1000-pieces-jan-van-hasteren-eurovision-songfestival-ghost


Układanka Jana van Haasterena „Konkurs Piosenki Eurowizji” - powtarzający się element 19: Super Snail

Często widujemy też Supersnaila, nazywa się go Supersnail, ponieważ często porusza się bardzo szybko w zagadkach JvH. Super ślimak „lata” tutaj nad jedną z wysokich belek trybun:

puzzle-1000-elementow-jan-van-hasteren-eurovision-songfestival-super snail


Układanka Jana van Haasterena „Konkurs Piosenki Eurowizji” - powtarzający się element 20: Urzędnik podatkowy

Urzędnika podatkowego – lub „Inspektora podatkowego” – nie spotyka się często, ale z pewnością czasami pojawia się w zagadkach. Czy on naprawdę musi być obecny na wszystkich tych wydarzeniach? Czy jest we właściwym miejscu? Na jego teczce bardzo drobnym drukiem widnieje napis „Urzędnik podatkowy”:

puzzle-1000-pieces-jan-van-hateren-eurovision-songfestival-tax-official


Układanka Jana van Haasterena „Konkurs Piosenki Eurowizji” - powtarzający się element 21: Oczy

Często widzisz podstępne oczy pojawiające się w wielu miejscach, często kilka, udało nam się je znaleźć, ale nie było ich wiele:

puzzle-1000-pieces-jan-van-hasteren-eurovision-songfestival-eyes


Jak duże są puzzle Jan van Haasteren „Konkurs Piosenki Eurowizji” 1000 elementów?

Ta układanka ma również wymiary 68 (szerokość) na 49 (wysokość). Układankę ułożyłam na macie puzzlowej o szerokości 1 metra, szerokości 60 i wysokości 90 centymetrów.


Jak długo zajmie Ci ułożenie tej 1000-elementowej układanki?

Ułożyłem tę zagadkę na luzie, choć nie było to łatwe. Nadal wydaje się to łatwe, ale jest kilka symetrycznych (czerwone paski sceny po lewej i prawej stronie układanki) lub dokładnie tych samych powtarzających się elementów (kałamarnica i piosenkarz na scenie i na ekranach nad sceną). To sprawia, że ​​układanie jest trudne i zajmuje więcej czasu. Co więcej, na końcu układanki trochę pomogła mi moja 9-letnia córka, co było miłe, bo ostatnią rzeczą, którą musiałam zrobić, było zadymienie białych kawałków. To było naprawdę trudne. Potem naprawdę musieliśmy zacząć układać kształt puzzli. Lub spróbuj metodą prób i błędów kawałek po kawałku. Pomoc jest zawsze mile widziana. Spędziłem czas nad tą zagadką w następujący sposób:

  • Wyjaśnienie elementów układanki na macie układanki: 25 minut
  • Ułożenie brzegów układanki: 30 minut
  • Układanie reszty układanki: 5 godzin
  • Całkowity czas spędzony nad układanką: nieco poniżej 6 godzin

To trochę szybciej niż przeciętnie, zazwyczaj ułożenie puzzli Jvh zajmuje mi około 8 godzin.


O puzzlach Jumbo

Jumbo_Logo
Jumbo (nie mylić z naszym supermarketem Jumbo!) produkuje zabawki, gry i układanki. Jumbo, na przykład, wyprodukował bardzo znane gry, takie jak „Human don't denerwing” oraz „Stratego” i „PimPamPet”. Gry, które istnieją od pokoleń i nadal są szeroko grane zarówno przez młodych, jak i starszych. Jumbo produkuje i rozwija zabawki od około 1900 roku. W pierwszych latach istnienia firmy do Holandii sprowadzano tylko zabawki z innych krajów. Jednak od ok. 1930 r. postanowiono również wytwarzać własne zabawki, wytwarzając w tym czasie bardzo popularne zabawki z drewna. Prawie wszystkie zabawki w tamtych latach były wykonane z drewna. Ważną zasadą było to, że zabawki wykonane przez Jumbo musiały być bardzo dobrej jakości; musiał być silny jak słoń. Słoń musiał umieć na nim stanąć! Czerwony słoń od lat jest znakiem rozpoznawczym gier i łamigłówek Jumbo. Nazwa Jumbo i czerwony słoń razem tworzą logo z około 1935 roku. Słoń Jumbo jest rysowany przez pana Möhra. Pracował w agencji reklamowej i regularnie podpisywał kontrakty z Hausemann & Hötte. W pewnym momencie pan Möhr otrzymał zlecenie zaprojektowania pięknego nowego logo słonia dla zabawek Hausemann & Hötte. Od tego czasu logo nieco się zmieniło. Na przykład oko urosło przez lata i nieco bardziej opadło, dzięki czemu słoń jest bardziej przyjazny.

W przeszłości słonia używano nie tylko w kolorze czerwonym, ale we wszelkiego rodzaju kolorach, takich jak niebieski, żółty, czarny, biały i zielony. Wszystkie te kolory były przytulne i zabawne. Na przykład raz na pudełku był żółty słoń, a innym razem czerwony. Zwykle sprawdzano, który kolor najlepiej pasuje do koloru pudełka. Dopiero pod koniec lat 60. definitywnie wybrano czerwonego słonia. Czerwień to kolor, który wyróżnia się i przyciąga uwagę.

Od 1945 roku Jumbo zaczął również koncentrować się na grach wykonanych z tektury. Jumbo od lat jest więc gwarancją bardzo dobrej jakości! Jumbo to wyjątkowa holenderska firma o bogatej historii z siedzibą w Zaandam. W Jumbo pracuje około 130 pracowników. Z obrotem 75 milionów euro Jumbo jest średniej wielkości europejskim graczem na rynku zabawek. Jumbo posiada biura sprzedaży w Holandii, Belgii, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Eksportują do ponad 25 krajów na całym świecie.

W 1980 roku Jumbo rozpoczyna produkcję puzzli Jana van Haasterena.


Jan van Haasteren „Konkurs Piosenki Eurowizji” 1000 sztuk – gdzie kupić?

dostawca Cena Do strony internetowej
Intertoys.nl 19,99 (wrzesień 2020) Kup Teraz
Jvh-puzzles.nl 16,00 (wrzesień 2020) Kup Teraz
Blokker.nl 21,95 (wrzesień 2020) Kup Teraz
Popshopcorry.nl 17,95 (wrzesień 2020) Kup Teraz
Bol.com 21,95 (wrzesień 2020) Kup Teraz
Tanielegpuzzels.nl 16,95 (wrzesień 2020) Kup Teraz
Puzzlestore.pl 17,95 (wrzesień 2020) Kup Teraz
Jigsaw Puzzles.nl 17,95 (wrzesień 2020) Kup Teraz
Kooplokaaldoetinchem.nl 17,94 (wrzesień 2020) Kup Teraz
Koopinoldenzaal.nl 16,99 (wrzesień 2020) Kup Teraz
T-toysdirksland.nl 14,99 (wrzesień 2020) Kup Teraz
Kalendarzsklep.pl 17,99 (wrzesień 2020) Kup Teraz
Toys2000.be 15,99 (wrzesień 2020) Kup Teraz
Winschoten24.nl 18,99 (wrzesień 2020) Kup Teraz
Junotoys.nl 18,99 (wrzesień 2020) Kup Teraz

Jan van Haasteren „Konkurs Piosenki Eurowizji” 1000 sztuk - Dane techniczne

EAN 8710126200254
Numer układanki 20025
Rodzaj produktu Układanka
Temat puzzli Styl kreskówki
Liczba części 1000
Znak rozpoznawczy CE
Grupa docelowa Dzieci i dorośli
rodzaj układanki układanka
Marka Landara
Kolor różnorodny
Materiał karton
Wiek Od 10 lat

Recenzje o tej układance

Dodaj recenzję
1
2
3
4
5
Wyślij
     
Anulować

Dodaj recenzję

Puzzle 1000 sztuk
Średnia ocena:  
 opinie 1
drzwi Winnice Gerben van op Puzzle 1000 sztuk
Miły!

Napisałem powyższą recenzję. Podobało mi się układanie puzzli Konkursu Piosenki Eurowizji. To prawdziwy Jan van Haasteren! Wiele powtarzających się elementów, a zatem prawdziwa łamigłówka wyszukiwania. A także trudne do wykonania, ponieważ różne przedmioty wracają w lustrzanym odbiciu lub znowu to samo. Więc też całkiem spory nakład pracy. Więc maksymalny wynik!

Zrobiłeś tę zagadkę? Prześlij swoje zdjęcie + ewentualnie tekst

Jeśli stworzyłeś tę łamigłówkę, prześlij nam swoją łamigłówkę, w tym tekst, w jaki sposób ją znalazłeś.

Ci łamigłówka już ułożyli tę łamigłówkę

  • 28 października 2021
    -
    Nelis heyden - Przypomina mi Heintje Davids

Podziel się tą stroną!