Puzzle narysowane przez Dicka Heinsa

Dick Heins (ur. 29 września 1959 w Hadze) jest członkiem tzw Studio Jana van Haasterena. Kiedy Dick ma 19 lat, kontaktuje się z Janem van Haasterenem i uczy się od niego wszelkiego rodzaju przydatnych technik rysunkowych. Dick ma własne studio rysunkowe. Do tej pory narysował sporo puzzli dla Jan van Haasteren Studio. Oprócz rysunków, które wykonuje dla Jan van Haasteren Studio, Dick wykonuje również inne rysunki, karykatury i nie tylko. Znajdziesz tu wszystkie informacje na temat Dicka Heinsa na swojej stronie internetowej. Dick obecnie mieszka (listopad 2022) w Oosterhout w prowincji Brabancja Północna. Jednak urodził się w Hadze i dorastał w Wassenaar. On jest żonaty. Podpisał także kontrakty z serialami takimi jak „Beautiful Keetje” i „Bobo” oraz „Junior Suske en Wiske”. Podobnie jak Jan van Haasteren, on też nie lubi puzzli 🙂 Nie ma do tego cierpliwości. Dick wskazuje również, że rysuje 2,5 układankę dla Jumbo od około 1 miesiąca.

Od 2013 roku w pracowni Jana van Haasterena

Jan kontaktuje się z Dickiem i pyta, czy chciałby przyjść i narysować w Jan van Haasteren Studio. To jest w 2013 roku. Dick naprawdę tego chce i dlatego od 2013 roku pracuje w Jan van Haasteren Studio.

Charakterystyczne elementy autorstwa Dicka Heinsa

W puzzlach Dicka Heinsa zawsze widać szereg charakterystycznych elementów, tak jak w puzzlach rysowanych przez Jana van Haasterena. Dick Heins zwraca zatem charakterystyczne elementy w układankach Jana van Haasterena (kałamarnica, płetwa rekina, Sinterklaas, super ślimak, oczy itp.), ale także rysuje własne charakterystyczne elementy w narysowanych przez niego układankach.

Jakie są charakterystyczne elementy Dicka Heinsa?

Charakterystycznymi elementami Dicka Heinsa w jego puzzlach jest karykatura jego ojca i widać, że czasami sam się rysuje („autoportret Dicka Heinsa”), Dicka można rozpoznać po łysej głowie. Jeśli jednak chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, następnie napisz do mnie, to w tym zestawieniu uwzględnię elementy charakterystyczne dla Dicka Heinsa.

Wszystkie powtarzające się elementy Jana van Haasterena i Dicka Heinsa

Jeśli chcesz uzyskać łączny przegląd wszystkich powtarzających się elementów w łamigłówkach Jana van Haasterena (rysowanych przez Jana van Haasterena) ORAZ łamigłówkach Dicka Heinsa, zobacz naszą listę: Jan van Haasteren Powtarzające się elementy.

Lista łamigłówek stworzonych przez Dicka Heinsa – przegląd wizualny

Możesz przejść bezpośrednio do wszystkich zagadek i zobaczyć przegląd puzzli Dicka Heinsa, znajdziesz to tutaj.